دانلود فایل جامع پاورپوینت معماری فرم برگرفته ازکتاب معماری فرم ۳۲ اسلاید

دانلود فایل جامع پاورپوینت معماری فرم برگرفته ازکتاب معماری فرم ۳۲ اسلاید
نوع فایل
ppt
حجم فایل
5MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
451 بازدید
6,500 تومان 4,900 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع پاورپوینت معماری فرم برگرفته ازکتاب معماری فرم ۳۲ اسلاید

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت معماری فرم برگرفته ازکتاب معماری فرم تالیف محمد پیرداوری می باشد. این فایل شامل ۳۲ اسلاید زیبا آموزنده پر محتوا و قابل ویرایش می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد .در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

قسمتهایی ازمتن فایل:

مهمترین موضوعی که در هر مسئله طراحی یک معمار با آن روبرو می باشد مرحله تصور، انتخاب یا ساخت فرم فضای معماری خویش میباشد.انتخاب فرم در معماری را نهایی ترین تصمیم و در حقیقت محصول هنری و کالبد فیزیکی آن واکنش معمار در پاسخگویی به مسئله طراحی میدانیم.

نقطه انتهایی در یک معماری و آغاز پیدایش فضا. این فرم متبین تمام خصوصیات محتوایی ، حسی و فضایی اثر معماری میباشد که هنرمند قصد بیان آن را داشته است.قدرت و دقت معمار در انتخاب ویژگیهای آن ، بر درک بهتر و درست تر معماری او توسط بیننده تاثیر قطعی و در تحقق هدف طراحی نقش بسزایی دارد.

زمانیکه فرمی در خود معنایی خاص پا به عرصه حضور مینهد در آن لحظه بی واسطه ترین پل ارتباطی هر مخاطبی با اثر ، احساسات خواهد بود که وقتی آنقدر بی واسطه حس میشوند نیاز به هیچ جمله یا نوشتاری برای نقد و تحلیل آن ضرورت نمی یابد.

هنگامیکه فرم ها را بدرستی نشناسیم و نتوانیم تولید کنیم تحقق هر معنا و نظریه ای به صورت معماری ناقص می باشد. معماری فرم پردازی است و آن هم در خدمت ایجاد فضا. اندیشه ای که تبدیل به فرم نشود یا معمار اندیشمندی که فرمی در خور اندیشه هایش نتواند ایجاد کند، نه آن اندیشه محلی از معماری دارد و نه آن معمار دستی در این هنر .

برای این تجربه فرمی نیاز به مواد خام جهت ساخت فرم و ابزار و شیوه ای جهت تغییر و تجزیه و ترکیب این مواد خام و تبدیل آن ها به فرم های متنوع مباشد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.