دانلود فایل جزوه برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد)

دانلود فایل جزوه برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
343 بازدید
10,000 تومان 8,500 تومان٪15 تخفیف

دانلود فایل جزوه برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد)

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf جزوه برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد) می باشد. این فایل شامل ۶۹ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد)

معرفی کوتاه زبان C
زبان برنامه نویسی سی ، زبانی همه منظوره ، ساخت یافته و روندگرا می باشد که در سال ۱۹۷۲ توسط دنیس ریچیدر آزمایشگاه های بل ساخته شد . به طور کلی زبان های برنامه نویسی را می توان در سه سطح دسته بندی کرد:

زبان های سطح بالا، زبان های سطح میانی، زبان های سطح پایین. زبان سی یک زبان سطح میانی است که در آن هم می توان به سطح بیت و بایت و آدرس دسترسی داشت و هم از مفاهیم سطح بالا که به زبان محاوره ای انسان و … ( بهره گرفت . در زبان while و for و حلقه های تکرار if … else نزدیکتر است ) مانند حلقه های شرطی سی هیچ محدودیتی برای برنامه نویس وجود ندارد و هر آنچه را که فکر می کنید ، می توانید پیاده سازی کنید .

و اسمبلی وجود دارد ، به این صورت که می توان از برنامه نویسی اسمبلی در هر کجای c ارتباط تنگاتنگی بین زبان برنامه زبان سی استفاده کرد.

کلمات کلیدی در زبان C
زبان سی زبان کوچکی است چرا که در آن تعداد کلمات کلیدی ۳۲ کلمه است. کم بودن کلمات کلیدی در یک زبان مبنی بر ضعف آن نیست . زبان بیسیک حاوی ۱۵۰ کلمه کلیدی است اما قدرت زبان سی به مراتب بالاتر است. زبان سی به حروف کوچک و بزرگ حساس است ( Case Sensitive ) . در این زبان بین حروف کوچک و بزرگ تفاوت است و تمام کلمات کلیدی باید با حروف کوچک نوشته شوند. در شکل زیر تمام کلمات کلیدی زبان سی را مشاهده می کنید

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.