دانلود فایل جزوه برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد)

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
493 بازدید
10,000 تومان 8,500 تومان٪15 تخفیف

دانلود فایل جزوه برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد)

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf جزوه برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد) می باشد. این فایل شامل ۶۹ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

برنامه نویسی C ویژه میکرو کنترلرها(مقدماتی و پیشرفته از صفر تا صد)

معرفی کوتاه زبان C
زبان برنامه نویسی سی ، زبانی همه منظوره ، ساخت یافته و روندگرا می باشد که در سال ۱۹۷۲ توسط دنیس ریچیدر آزمایشگاه های بل ساخته شد . به طور کلی زبان های برنامه نویسی را می توان در سه سطح دسته بندی کرد:

زبان های سطح بالا، زبان های سطح میانی، زبان های سطح پایین. زبان سی یک زبان سطح میانی است که در آن هم می توان به سطح بیت و بایت و آدرس دسترسی داشت و هم از مفاهیم سطح بالا که به زبان محاوره ای انسان و … ( بهره گرفت . در زبان while و for و حلقه های تکرار if … else نزدیکتر است ) مانند حلقه های شرطی سی هیچ محدودیتی برای برنامه نویس وجود ندارد و هر آنچه را که فکر می کنید ، می توانید پیاده سازی کنید .

و اسمبلی وجود دارد ، به این صورت که می توان از برنامه نویسی اسمبلی در هر کجای c ارتباط تنگاتنگی بین زبان برنامه زبان سی استفاده کرد.

کلمات کلیدی در زبان C
زبان سی زبان کوچکی است چرا که در آن تعداد کلمات کلیدی ۳۲ کلمه است. کم بودن کلمات کلیدی در یک زبان مبنی بر ضعف آن نیست . زبان بیسیک حاوی ۱۵۰ کلمه کلیدی است اما قدرت زبان سی به مراتب بالاتر است. زبان سی به حروف کوچک و بزرگ حساس است ( Case Sensitive ) . در این زبان بین حروف کوچک و بزرگ تفاوت است و تمام کلمات کلیدی باید با حروف کوچک نوشته شوند. در شکل زیر تمام کلمات کلیدی زبان سی را مشاهده می کنید

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.