دانلود فایل خلاصه کتاب راهنمای فیلمنامه نویس نوشته سید فیلد

دانلود فایل خلاصه کتاب راهنمای فیلمنامه نویس نوشته سید فیلد
نوع فایل
pdf
حجم فایل
609KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
660 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل خلاصه کتاب راهنمای فیلمنامه نویس نوشته سید فیلد

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf خلاصه کتاب راهنمای فیلمنامه نویس نوشته سید فیلد ترجمه :عباس اکبری می باشد. این فایل شامل ۱۰ صفحه می باشد و در قالب فرمت  pdf تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده ومورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

راهنمای فیلمنامه نویس

نویسنده از کجا شروع می کند؟
با یک کاغذ سفید؟ بله، ولی شماباید صد و بیست صفحه کاغذ سفید را بایک فیلمنامه پرکنید و فیلمنامه داستانی است که با تصاویر در قالب گفتگو و توصیف بیان شود و در بطن ساختار دراماتیک جای گیرد.
یک شخصیت قوی و جذاب برای هر فیلمنامه ضروری است . پیش از آنکه حتی بتوانید خود را آماده نوشتن فیلمنامه کنید،باید موضوعی معین یعنی یک شخصیت و یک ماجرا داشته باشید.
نوشتن فیلمنامه روندی گام به گام است،هربار یک گام.اول پیدا کردن موضوع بعد تحقیقی که نیاز دارید بعد ساختار بخشیدن به پرده اول و بعد نوشتن روز به روز فیلمنامه .
نخست ، پزده اول بعد پرده دوم و بعد پرده سوم. وقتی کلمات خام روی کاغذ ریخته شد و اولین نسخه دستنویس تکمیل گشت،بازنگری های اساسی را انجام داده،انرا به طول معینی کاهش دهید،سپس آنرا صیقل دهید تا آماده ارائه به این و آن شود.

ساختار مهمترین عنصر فیلمنامه است،بدون ساختار داستان ندارید و بدون داستان فیلمنامه نخواهید داشت. فیلمنامه بدون ساختار فاقد خط سیر داستانی است،اگر بخواهید سفرکنید،همینطور سوار هواپیما یا قطار نمی شوید به امید اینکه بعد متوجه شوید کجا می روید.باید حتما به جایی بروید،مقصد خاصی داشته باشید.این جا شروع و آنجا تمام کنید.
ساختار ، همه چیز اعم از ماجرا،شخصیت ها،طرح ،حوادث،رویداد های فرعی و وقایع تشکیل دهنده ی فیلمنامه شما را کنار هم نگه می دارد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.