دانلود فایل پاورپوینت ایمن سازی در جمهوری اسلامی ایران و اصول و مبانی آن

دانلود فایل پاورپوینت ایمن سازی در جمهوری اسلامی ایران و اصول و مبانی آن
نوع فایل
PPT
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
147 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل پاورپوینت ایمن سازی در جمهوری اسلامی ایران و اصول و مبانی آن

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت ایمن سازی در جمهوری اسلامی ایران و اصول و مبانی آن باشد. این فایل شامل ۸۹ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت ایمن سازی در جمهوری اسلامی ایران و اصول و مبانی آن

بیش از هفده سال از تاریخی که سازمان جهانی بهداشت رسما اعلام داشت برای نخستین بار یک بیماری عفونی (آبله) از سطح کره زمین ریشه‌کن شده است، می‌گذرد. دیگر احتیاجی به بیمارستانهای مخصوص برای درمان مبتلایان به آبله نیست و واکسناسیون علیه آن در همه جا متوقف شده است. پولی که با ریشه‌کن شدن آبله در جهان پس‌انداز می‌شود، هر سال بالغ بر یک میلیارد دلار است. یعنی رقمی بیش از سه برابر آنچه برای اجرای برنامه ریشه‌کن‌سازی هزینه شد. به دنبال آن در اجلاس مجمع جهانی بهداشت در سال ۱۹۸۸، آن سازمان برنامه آینده خود را برای ریشه‌کن ساختن فلج اطفال تا سال ۲۰۰۰ میلادی اعلام داشت.

▶افرادی که در معرض خطر ابتلاء به برخی از بیماری های عفونی هستند را ممکن است بتوان از طریق اقداماتی نظیر:

▶ مصون‌سازی فعال (واکسیناسیون)، مصون سازی انفعالی (ایمونوگلوبولین) و یا پیشگیری داروئی (کموپروفیلاکسی) در مقابل آن بیماری ها ایمن نمود.

▶ایمونوپروفیلاکسی: استفاده از واکسن ها, توکسوئید ها و گاماگلوبولین ها به منظور ایجاد ایمنی و حفظ سلامت افرادی که در معرض خطر ابتلاء به بیماری عفونی خاصی هستند.

▶ پس از ابتلاء به بعضی از بیماری های عفونی، معمولا آنتی بادی های محافظت کننده ای علیه آن بیماری ها در بدن تولید می شود و به مدت چندین سال و گاهی تا پایان عمر میزبان باقی می ماند و او را در مقابل آن بیماری، مصون می نماید.

▶در صورتی که فردی علیـه یک بیمـاری خاصی، فاقد آنتی بادی باشد با تزریق واکسن یا ایمونوگلوبولین، ممکن است بتوان او را مصون نمود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.