دانلود فایل پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

دانلود فایل پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ
نوع فایل
ppt
حجم فایل
305KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
362 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل پاورپوینت بررسی علل موفقیت سه شرکت بزرگ آسیایی سانیو، سونی و سامسونگ می باشد. این فایل شامل ۳۸ اسلاید زیبا آموزنده و قابل ویرایش می باشد و در غالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه:

پیشرفت شرکتها و کارخانه های تولیدی مرهون مدیریت درست مدیران آنها می باشد بنیانگذاران شرکت های موفق معمولا ایده های بزرگی در سر دارند و بر این باور استوارند که باید جهانی فکر کرد و محلی عمل کرد. تفکر جهانی باعث می شود تا مشکلات کوچکی که ممکن است پیش آید به راحتی و با دید باز مرتفع گردیده و مدیران موفق را به سر منزل مقصود برساند.

شرکت سانیو  Sanyo Electric 

شاید مهمترین و اصلی ترین ویژگی شخصیتی بنیانگذار شرکت سانیو، توشیو ایو را بتوان این نکته در نظر گرفت که با وجود اتفاق ازدواج کونوسوکی ماتسوشیتا بنیانگذار شرکت ماتسوشیتا با خواهرش و اشتغال به کار در شرکت آنها و همکاری و همراهی در ارتقای جایگاه شرکت ماتسوشیتا، هیچگاه استقلال شخصیت خود را از دست نداد و با وجود بحرانهای بزرگی که در زندگی شخصی و کاری برایش پیش آمد، شرکت مستقل سانیو را تاسیس کرد. نقش و تاثیر عملیاتی و مدیریتی او تا سال ۱۹۴۷ که کارخانه های سانیو را تاسیس و ۱۹۵۰ که آن را به شرکت تبدیل کرد.

توشیوایو با داشتن آن روحیه مصمم و تنوع طلب، گرچه از تولید لامپ های دوچرخه آغاز کرد، به سرعت در حوزه های بسیار متنوع لوازم الکتریک خانگی، نیمه هادیها و بویژه حوزه فناوری انرژی نوین نظیر باتریهای مختلف وارد شد و در این حوزه اخیر جایگاه قابل توجهی در جهان به دست آورد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.