دانلود فایل پاورپوینت خلاصه کتاب ۴۰ فکر سمی آرنولد لازاروس

دانلود فایل پاورپوینت خلاصه کتاب ۴۰ فکر سمی آرنولد لازاروس
نوع فایل
PPT
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
379 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود فایل پاورپوینت خلاصه کتاب ۴۰ فکر سمی آرنولد لازاروس

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شما عزیزان است جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت خلاصه کتاب ۴۰ فکر سمی تالیف دکتر آرنولد لازاروس و کلیفورد لازاروس می باشد. این فایل شامل ۴۴ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

۴۰ فکر سمی از آرنولد لازاروس و کیلفورد لازاروس

۴۰ فکر سمی اثری از ارنولد لازاروس، آرنولد در ژوهانسبورگ آفریقای جنوبی در سال ۱۹۳۲دیده به جهان گشود. در آنجا بزرگ شد و تحصیل کرد .لازاروس درخانواده بسیار گسترده که اقوام را شامل می شد بزگ شد . وی چهارمین و خردسال ترین فرزند بنیامین و راکل ماسلسون بود.او احساسش را از کودکیش چنین بیان می کند ((توسط اعضای خانواده ام مورد غفلت قرار می گرفتم و عقایدم برای آنها مهم نبود.))

در روز مادر به مقاله ی جالبی درباره ی توصیه های مادران چاپ شد که بچه های دیروز و بزرگسالان امروز آنها را به یاد می آورند. این نصایح شامل چنین مواردی بود: هرگز لقمه ای بزرگ تر از دهانت برندار. ساکت و دست به سینه بنشین. این توصیه ها و توصیه هایی مشابه، نسل اندر نسل از مادر به فرزند انتقال داده شده است، اما این به معنای درست بودن آنها نیست! جای تعجب است که هنوز اشخاص باهوش و روشنفر زیادی که خودشان را مردمانی مطلع و آگاه می دانند، از عقاید و فلسفه هایی پیروی می کنند که شادمانی خودشان را تخریب می کند و آارمش و سلامت دوستان و خانواده شان را از بین می برد. این کتاب برای اشخاصی که زندگی خود و عزیزانشان را تخریب می کنند، نوشته شده است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.