دانلود فایل گزارش کار آموزی درکارخانه نوشابه و اب اشامیدنی (آرتان نوش)

دانلود فایل گزارش کار آموزی درکارخانه نوشابه و اب اشامیدنی (آرتان نوش)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
41KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
823 بازدید
6,000 تومان 4,000 تومان٪33 تخفیف

دانلود فایل گزارش کار آموزی درکارخانه نوشابه و اب اشامیدنی (آرتان نوش)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf گزارش کار آموزی درکارخانه نوشابه و اب اشامیدنی (آرتان نوش) می باشد. این فایل شامل ۷ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

 تاریخچه ی کارخانه ملیسا ( آرتان نوش ) :

نوشابه سازی :

این کارخانه در سال ۱۳۷۴ تاسیس شده که تا سال ۱۳۸۱ تولیدات کارخانه ویفر به نام آرتان جدس بوده . از سال ۱۳۸۱ اقداماتی در جهت راه اندازری خط نوشابه انجام گرفت در آخر سال ۸۱، مجوز استاندارد گرفته و تولیدات را در قالب نوشابه های بودن الکلی گازدار آرتان نوش شروع شد که تولیدات آب آشامیدنی و آب میوه بدون گاز در برنامه بعدی شرکت است .

تصفیه خانه قلب کارخانه نوشابه سازی است که ۴ مرحله ای است که دوغاب ، آب آهک و زاج برای تصفیه شیمیایی به آب زده می شود، آب آهک برای تنظیم قلیائیت آب ، زاج برای ناخالصی هایی که در آب وجود دارد که به صورت کوآگوله در آید رسوب کند. مگر برای ضدعفونی کردن همراه آهک به آب زده می شود.

کلرو آهک واکنش می دهد بعد از سرریز شدن تانک واکنش وارد تانک آرامش ۱-reaction : می شود و بعد از یک فرصت ناخالصی به صورت رسوب ته نشین می شود و بعد وارد تانک فیلتر شنی می شود که سایز بندی است که از بالا به پایین اندازه ی ذرات این قیلتر کوچکتر و ریزتر می شودکه این فیلتر به تصفیه ی آب کمک می کند. آب از خروجی تانک شن وارد فیلتر زغالی ( کربنی ) می شود . در فیلتر رغالی ، از زغال اکتیو پر شده بود و بو و طعم و رنگدانه را می گیرد . دراین مرحله کلراضافه کرده و واکنش می دهد که باعث از بین رفتن آلودگی میکروبی می شود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.