دانلود فایل pdf آشنایی با کپسول های اطفاء حریق و کاربرد آنها بر حسب نوع آتش سوزی

دانلود فایل pdf آشنایی با کپسول های اطفاء حریق و کاربرد آنها بر حسب نوع آتش سوزی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
682KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
425 بازدید
5,500 تومان 4,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf آشنایی با کپسول های اطفاء حریق و کاربرد آنها بر حسب نوع آتش سوزی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf آشنایی با کپسول های اطفاء حریق و کاربرد آنها بر حسب نوع آتش سوزی می باشد این فایل شامل ۱۱ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

آشنایی با کپسول های اطفاء حریق و کاربرد آنها بر حسب نوع آتش سوزی

امروزه صدها کارخانه سازنده در دنیا با نامهای مختلف و استانداردهای متفاوت اقدام به ساختن این وسائل کرده وهر ازچند گاهی نوعی جدیدتر با قدرت بیشتر به بازار عرضه میکنند .
لذا شایسته و بجاست که اطلاعات فنی و نسبتاً دقیقی از انواع کپسولهای دستی ، مواد شیمیایی مصرفی و مکانیزم کار کردن در اختیار علاقمندان قرار داده شود .

لازم به توضیح است که اینگونه وسائل آتش نشانی هنگامی میتواند مفید باشد و جوابگوی احتیاجات باشند که از نظر تعداد ، اندازه ، نوع مواد شیمیایی و محل نصب ، نظر یک متخصص کسب و نسبت به آمادگی آنها برای مواقع اضطراری اطمینان حاصل شده باشد.

دستگاهها و وسائل دستی اطفاء حریق در انواع مختلف و اندازه های متفاوت به منظور مبارزه با آتش سوزی های مختلف در مراحل اولیه طراحی و ساخته شده اند.

لذا دقت کافی بعمل آمده که از نظر حجم و وزن در حداقل ممکنه بوده ، یا به آسانی قابل حمل و با سرعت برای مبارزه با آتش سوزی ها قابل استفاده باشند به منظور مبارزه با آتش سوزی های بزرگ تعدادی از این کپسولهای شیمیایی در اندازه های بزرگتر یافت میشوند که بمنظور سهولت حمل و نقل روی شاسی های مجهز به چرخ نصب شده اند که به آسانی میتوان آنها را از محلی به محل دیگر جا به جا کرد یا اینکه این دستگاههارا بایک وسیله نقلیه یدک کرده و به محل منتقل نمود اینگونه دستگاهها معمولاً دارای شیلنگهای طویل و کافی بوده که لزومی برای انتقال دستگاه به نزدیک حریق پیش نمی آید و معمو لاًامتیازات مثبت یا منفی این وسائل با کپسولهای دستی مشابه است .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.