دانلود فایل pdf اصول اولیه روزنامه نگاری

دانلود فایل pdf اصول اولیه روزنامه نگاری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
628 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان٪13 تخفیف

دانلود فایل pdf اصول اولیه روزنامه نگاری

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf اصول اولیه روزنامه نگاری برای دانشجویان می باشد. این فایل شامل ۹۸ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

اصول اولیه روزنامه نگاری

جهان امروز- بهتر بگوییم دنیاى بشرى- جهانى است مبتنى بر دو نگرش: ۱- نگرش رحمانى ۲- نگرش شیطانى. و این ثنویت نگرش هاى در تقابل از مجموعه استعدادهاى فطرى بشر و همچنین از نحوه مدیریت این استعدادها ناشى مى شود.

از این رو است که رهنمودهاى اساس الهى توسط انبیاء او به بشر، تأسى به اخلاق و توجه به تزکیه و تهذیب- مدیریت استعدادها – مىب اشد تا همیشه از این امکانات و موهبت هاى ذاتى و نیروهاى فطرى به درستى و منطبق با دستورالعمل رحمانى استفاده کنیم. تا بتوانیم الهى وخلیفه سزاوار خداوند در زمین باشیم.
درغیر این صورت همان مى شود که تاریخ بشر نشان مى دهد و ما امروز مشاهده مى کنیم. دنیا ومحیطى که نگرش شیطانى با مظاهر پلیدى وناپاکى وجنایت آن را اشغال و تاریک کرده است.
در کنار این مجموعه استعدادهاى درونى، بشر تنها موجودى است که با قدرت عقل به فن آورى و ابداع شیوه هاى متنوع کار و ایجاد ابزارهاى گوناگون دست زده و اقدام نموده است.

و در یک جمع بندى با تکیه بر استعدادهاى درونى و با استفاده از شیوه ها و ابزارهاى بیرونى خود، دست به تغییر محیط مادى وتحول شرایط معنوى دنیاى خود مى زند.

بدون شک آنانى که نگرش الهى دارند، از ابزار قلم در راه سلامت و درمان آلام و اتحاد بشر و تعالى انسان ها استفاده مى کنند. و آنانى که نگرش شیطانى دارند، قلم خود را در جهت تخریب و انحراف وجنایت و تفرقه به کار مى ا ندازد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.