دانلود فایل pdf اقدام پژوهی با عنوان چگونه توانستم جمله سازی و انشای دانش آموزان را تقویت کنم

دانلود فایل pdf اقدام پژوهی با عنوان چگونه توانستم جمله سازی و انشای دانش آموزان را تقویت کنم
نوع فایل
pdf
حجم فایل
473KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
263 بازدید
5,500 تومان 4,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf اقدام پژوهی با عنوان چگونه توانستم جمله سازی و انشای دانش آموزان را تقویت کنم

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر کامل ترین و جامع ترین فایل pdf اقدام پژوهی با عنوان چگونه توانستم جمله سازی و انشای دانش آموزان را  در کلاس چند پایه تقویت کنم می باشد. این فایل شامل ۳۱ صفحه و در غالب فرمت pdf تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.

چکیده اقدام پژوهی تقویت جمله سازی و انشای دانش آموزان در کلاس چند پایه :

درس انشا و نگارش فارسی ، یکی از دروس پایه و اصلی برای تفکر و خلاقیت در دانش آموزان است. اما متاسفانه تدریس انشا و نگارش فارسی، با شیوه های خلاق که دانش آموزان را در نوشتن ماهر و توانا کند در مدارس کشور ما رایج نیست. و کم اهمیت تلقی می شود. و عدم آموزش صحیح آن. یکی از علل اصلی ناتوانی دانش آموزان در نوشتن محسوب می گردد.

از آنجایی که مدت ۳ سال بود که در مدارس عشایری و چند پایه تدریس می نمودم و به علت دو زبانه بودن ، مدت کوتاه آموزشی، فقر فرهنگی و اقتصادی، بی سوادی والدین و… دانش آموزان در دروس تحصیلی بخصوص مهارت نوشتن دچار مشکل بودند و این مسله رادر آموزشگاه انقلاب با ۶ دانش آموزی که داشتم بیشتر احساس کردم و بر آن شدم تا راهی برای حل این مشکل پیدا کنم .

به همین منظور از تجارب همکاران، کتب و اقدام پژوهش های انجام شده در این راستا استفاده کردم و روش های چون شاداب سازی کلاس و ایجاد کتابخانه کلاسی – آموزش دستور زبان -انواع بازی (بازی مخالفها، پخش اخبار، چی مال چیه , کی مال کیه) – قصه های تصویری – خواندن قصه و خلاصه نویسی آن – نمایش فیلم و داستان و استفاده از کاریکارتور را انتخاب کردم و آن را در کلاس خود به اجرا در آوردم که ارزشیابی و بازدیدهای بعمل آمده حاکی از پیشرفت کار بود.

در آخر با مقایسه نمرات و گزارش بازدید و اظهارنظر همکاران و تایید روش های انجام شده به این نتیجه رسیدم که به هدف خود که همانا تقویت جمله سازی و انشا بود نائل آمدم .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.