دانلود فایل pdf جزوه کتاب مبانی تحلیل سیاست بین الملل تالیف کی.جی.هالستی

دانلود فایل pdf جزوه کتاب مبانی تحلیل سیاست بین الملل تالیف کی.جی.هالستی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
301KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1220 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان٪21 تخفیف

دانلود فایل pdf جزوه کتاب مبانی تحلیل سیاست بین الملل تالیف کی.جی.هالستی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه کتاب مبانی تحلیل سیاست بین الملل تالیف کی.جی.هالستی می باشد. این فایل شامل ۱۵ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

مبانی تحلیل سیاست بین الملل تالیف کی.جی.هالستی

معرفی کتاب
کتاب مبانی تحلیل سیاست بین الملل اثری از پروفسور کی ج.ی ه.الستی، استاد بنام رشته روابط بین الملل در دانشگاه بریتیش کلمبیای کاناداست.این کتاب توسط آقایان بهرام مستقیمی و مسعود طارم سری ترجمه و در انتشارات وزارت امور خارجه به نشر رسیده است.

هالستی در مورد سیاست بین الملل، چند کتاب مهم به نگارش در آورده که کتاب حاضر یکی از معروفترین آنهاست و در دانشگاه های معتبر آمریکا، کانادا و اروپا به عنوان یکی از منابع اصلی به دانشجویان رشته روابط بین الملل معرفی می شود. نخستین چاپ این کتاب در سال ۱۹۶۷ بوده که چاپ پنجم آن در سال ۱۳۸۵ در ایران منتشر شد و چاپ هشتم آن در سال ۱۳۹۴ بوده است. در این کتاب نویسنده درصدد است اصول و مبانی تحلیل سیاست بین المللی را تشریح نموده و با ساز و کاری کلان به توضیح و تفسیر چارچوب های اصلی در فهم روابط بین الملل بپردازد. کتاب حاضر از ۵ بخش تشکیل شده است.

۱.مقدمه ۲.نظام های بین المللی تاریخی ۳.برونداد های سیاست خارجی ۴.تشریح بروندادهای سیاست خارجی ۵.شکل های عمده کنش متقابل دولت ها

سیاست بین الملل ، سیاست خارجی و روابط بین الملل : بین این سه واژه تفاوت وجود دارد و این تمایز به طور کلی به تفاوت میان اهداف و اقدامات دولت ها و کنش متقابل میان دولت ها ارتباط پیدا می کند. اگر در تحلیل خود به اقدامات یک دولت در قبال محیط خارجی بپردازیماساساً به سیاست خارجی توجه کرده ایم.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.