دانلود فایل pdf خلاصه کتاب آموزش نرم افزار پروتئوس مهندسی برق

دانلود فایل pdf خلاصه کتاب آموزش نرم افزار پروتئوس مهندسی برق
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
482 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان٪13 تخفیف

دانلود فایل pdf خلاصه کتاب آموزش نرم افزار پروتئوس مهندسی برق

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع  pdf خلاصه کتاب آموزش نرم افزار پروتئوس مهندسی برق می باشد. این فایل شامل ۸۵ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب آموزش نرم افزار پروتئوس مهندسی برق

مقدمه:

شاید اولین بار است که وارد محیط نرم افزار میشوید ، یا شاید قبلا از این نرم افزار برای شبیه سازی مدارات میکرو کنترلری استفاده کرده باشید ، شاید فکر کنید ، این نرم افزار مخصوص شبیه سازی مدارات میکرو کنترلی است ، شاید …..
در این کتاب ، شما با نرم افزار پروتوس بیشتر اشنا میشوید و خواهید دید که در ادامه کلیه مدارات الکترونیکی را با این نرم افزار شبیه سازی میکنیم ، همچنین به سادگی فیبر مدار چاپی مدارامان را درست میکنیم …
pcb برای تهیه نقشه ares برای کشیدن و تست مدار و از محیط isis تقسیم میشود ،از محیط ares و isis این نرم افزار به دو بخش استفاده میشود . همان گونه که در فهرست مشاده کردید ، این نرم افزار امکانات کسترده ای را در اختیار شما isis مدار تست شده در قرار میدهد و…

اشنایی با محیط نرم افزار
در ابتدای کتاب نمیخواهیم با توضیح امکانات موجود در منوی فایل و… شما را خسته کنیم ، در این فصل شما مختصرا با محیط نرم افزار، با ابزار ها و نام های مکانهای مختلف نرم افزار اشنا می شوید ، اگر اولین بار است وارد نرم افزار میشوید ، این فصل را بخوانید، در غیر این صورت از خواندن ان صرف نظر کنید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.