دانلود فایل pdf خلاصه کتاب آناتومی به زبان ساده (کالبد شناسی عمومی انسان) دکتر نیک روش

دانلود فایل pdf خلاصه کتاب آناتومی به زبان ساده (کالبد شناسی عمومی انسان) دکتر نیک روش
نوع فایل
pdf
حجم فایل
18MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
953 بازدید
11,000 تومان 9,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf خلاصه کتاب آناتومی به زبان ساده (کالبد شناسی عمومی انسان) دکتر نیک روش

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf خلاصه کتاب آناتومی به زبان ساده (کالبد شناسی عمومی انسان) برای گروههای پزشکی و پیرا پزشکی تالیف دکتر محمدرضا نیک روش می باشد. این فایل شامل ۱۸۶ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

آناتومی به زبان ساده (کالبد شناسی عمومی انسان) دکترمحمد رضا نیک روش برای گروههای پزشکی و پیرا پزشکی

این کتاب بر  اساس نیاز دانشجوبان علوم پزشکی و پیراپزشکی و سایر رشته هایی که با علم آناتومی  سرو کار دارند و می خواهند به عنوان پایه، مبانی آناتومی انسانی را بشناسند، نوشته  شده است. تمام مباحث آناتومی در ده فصل و مطالب هر فصل بر اساس تقدم و تاخیر لازم و  مطابق با ضوابط تدریس دانشگاهی تنظیم شده است. ضمنا در این کتاب از تصاویر و شکلهای  گویایی استفاده شده که متناسب با هر یک از موضوعات در نظر گرفته شده  است.

بدن انسان، کل ساختار انسان است که سر، گردن، تنه (سینه و شکم)، دو بازو و دست‌ها و دو ساق پا و پاها را شامل می‌شود. هر قسمت بدن از انواع مختلف سلول تشکیل شده‌است. تعداد سلول‌های بدن انسان حدود ۳۷٫۲ تریلیون تخمین زده شده‌اند. این عدد از داده‌های جزئی بدست آمده‌است و به عنوان نقطه شروع برای محاسبات بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این عدد از تعداد همه سلول‌های اندام‌های بدن و نوع سلول‌هایشان بدست آمده‌است. اجزای سازنده بدن انسان نشان می‌دهد که بدن از تعدادی عناصر خاص در نسبت‌های مختلف تشکیل شده‌است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.