دانلود فایل pdf دستور کار آزمایشگاه شیمی آلی (۱)

دانلود فایل pdf دستور کار آزمایشگاه شیمی آلی (۱)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
935 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف

دانلود فایل pdf دستور کار آزمایشگاه شیمی آلی (۱)

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf دستور کار آزمایشگاه شیمی آلی (۱)  می باشد. این فایل شامل ۷۰ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

دستور کار آزمایشگاه شیمی آلی (۱)

مقررات آزمایشگاه شیمی آلی:

قبل از هر چیز با محیط آزمایشگاه و از تسهیالتی که وجود دارد مطلع شوید. سر ساعت مقرر بهه آزمایشگاه وارد شوید. تمام وسیله ارتباطی مثل موبایل را خاموش نمایند و از قرار گذاشتن با دوستان خود در ساعات آزمایشگاه خود داری نمایید. پوشیدن روپوش آزمایشگاه برای تمام مدتی که در آزمایشگاه هستید، اجباری است.

در مواردی که با اسید و بازهای غلیظ کار می کنید حتماً دستکش پلاستیکی پوشیده باشید . در ابتدای وقت آزمایشگاه یک امتحان کتبی ) کوئیز ( از آزمایش آن جلسه و تئوری و نحوه کار به عمل می آید.
هر جلسه غیبت به منزله نمره صفر برای آن جلسه می باشهد . خروج از آزمایشگاه بدون اجازه مسئول آزمایشگاه ممنوع است. تمام مسا ئل و اشکالات مربوط به کار خود را با کارشناش آزمایشگاه در میان بگذارید.

معمولا نوشتن و به نگارش درآوردن چیزهایی که مشاهده میکنیم کمی مشکل است. در آزمایشگاه شیمی تجزیه باید تمام حواس به نحوه و روش آزمایش باشد و وقت کمی برای یادداشت برداری وجود دارد. دستور کار آزمایشگاه شیمی آلی ۱ شامل اهداف آزمایش،تئوری،شرح و نحوه انجام آزمایش بهمراه جداول و نمودارها،عکس و … مورد نیاز میباشد.فهرست آزمایشات در ادامه ذکر شده است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.