دانلود فایل pdf مقاله QFD گسترش عملکرد کیفیت

دانلود فایل pdf مقاله QFD گسترش عملکرد کیفیت
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
545 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان٪17 تخفیف

دانلود فایل pdf مقاله QFD گسترش عملکرد کیفیت 

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf مقاله QFD گسترش عملکرد کیفیت می باشد. این فایل شامل ۳۴ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

مقاله QFD گسترش عملکرد کیفیت 

چکیده
امروزه کیفیت و مشتری مداری به عنوان یکی از چالش های جدی رقابتی مطرح شده است و حفظ و گسترش بازارهای داخلی و خارجی، مستلزم ارائه محصولات و خدمات با کیفیت قابل اعتماد از طریق تأمین نیازهای مشتریان در طراحی و تولید محصولات یا به عنوان یکی از ابزار مدیریت ،(QFD) ارائه خدمات است. گسترش عملکرد کیفیت کیفیت جامع امکان تحقق خواسته های فوق را برای صنایع تولیدی و خدماتی فراهم می کند.

مقدمه
تبدیل خواسته های ارزیابی شده مشتری به مشخصات فنی معادل QFD به زبانی ساده، هدف در محصول است. یعنی ببینیم مشتری چه می خواهد و ان را از طریق نظم و جامعیتی که به فرایند طراحی محصول می دهد، در محصول بروز می دهیم. در صنایع مختلف برای QFD فواید بسیاری را ذکر کرده اند. مقالات بسیاری در زمینه توسعه محصول براساس QFD نوشته شده است. QFD نیازهای بازار با کمک به توسعه بیشتر مشتری محوری و تولید محصولاتی با کیفیت بالاتر کمک می کند. با اینکه QFD کاملاً سودمند است، لیکن ابزاری ساده برای استفاده QFD ساختار فراهم شده توسط
نیست.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.