دانلود پاورپوینت استراتژی فعالیتهای بازرگانی شرکت صنایع چوب خزر

دانلود پاورپوینت استراتژی فعالیتهای بازرگانی شرکت صنایع چوب خزر
نوع فایل
PPT
حجم فایل
5MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
114 بازدید
9,000 تومان 7,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود پاورپوینت استراتژی فعالیتهای بازرگانی شرکت صنایع چوب خزر 

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت استراتژی فعالیتهای بازرگانی شرکت صنایع چوب خزر ( سهامی خاص ) می باشد. این فایل شامل ۴۵ اسلاید زیبا سودمند و قایل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt  تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

 پاورپوینت استراتژی فعالیتهای بازرگانی شرکت صنایع چوب خزر ( سهامی خاص )

ما براین عقیده ایم که همه سازمانها می بایستی توان رقابت جهانی را از هدفهای راهبردی خود قراردهند و بدون همخوان شدن نمی توانند امید پایداری و پیروزی داشته باشند . دیگرنمی توان مبنای گسترش اقتصادی و رقابت را بر کارگر ارزان گذاشت .

مزد هرچه قدر هم که پائین باشد ، هیچ سازمانی نمی تواند در دراز مدت به کار خود ادامه دهد . مگر اینگه بهره وری کارکنانش به استاندارد و رقیبان بزرگ جهانی برسد .بهره وری پائین نیروی کار ، زندگی سازمان را به خطر می اندازد ، هرچند هم که مزد پائین باشد ، این کمبود جبران نمی شود .

کشورهای روبه پیشرفت بایستی رشد خود را بر پایه فن آوری پیشرفته و یا بهره وری همپایه با رهبران هر صنعت بگذارند .ما اعتقاد داریم که بهترین راه ترقی و برنده شدن در بازار رقابت ، ساختن آینده است ، نه پیش گویی آن و این همان استراتژی است .

امروزه بیش از هر زمان ،نیاز به مدیران و رهبرانی است که آینده ساز باشند تا آینده بین ،یعنی مدیر استراتژیست بر این پایه ، این گزارش با برنامه ریزی برای آینده و ساختن آینده طراحی گردیده است .

:طرح تولید MDF با ظرفیت ۳۰ هزار مترمکعب و با سرمایه۶۴ میلیارد ریال ابتدا در سال ۱۳۶۹ بصورت طرح توسعه شرکت فیبربابلسر مطرح گردید . به این منظور زمینی به مساحت ۱۰ هکتار از منابع طبیعی در محل فعلی کارخانه اجاره شد . در سال ۱۳۷۰ با نظر مدیریت شستا پیگیری اجرای طرح متوقف شده و در سال ۱۳۷۵ کل تشکیلات اجرای طرح جمع گردید .

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.