دانلود پاورپوینت ژنتیک های الگوریتم

دانلود پاورپوینت ژنتیک های الگوریتم
نوع فایل
ppt
حجم فایل
616KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
91 بازدید
10,000 تومان 8,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود پاورپوینت ژنتیک های الگوریتم 

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت ژنتیک های الگوریتم می باشد. این فایل شامل ۶۳ اسلاید زیبا بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

دانلود پاورپوینت ژنتیک های الگوریتم 

žالگوریتم ژنتیک روش یادگیری بر پایه تکامل بیولوژیک است. žاین روش در سال ۱۹۷۰ توسط John Holland معرفی گردید .žاین روشها با نام Evolutionary Algorithms نیز خوانده می شوند.

کلی ایده:

žیک GA برای حل یک مسئله مجموعه بسیار بزرگی از راه حلهای ممکن را تولید میکند. žهر یک از این راه حلها با استفاده از یک “ تابع تناسب” مورد ارزیابی قرار میگیرد. žآنگاه  تعدادی  از بهترین راه حلها باعث تولید راه حلهای جدیدی می شوند. که اینکار باعث تکامل راه حلها میگردد.

žبدین ترتیب فضای جستجو در جهتی تکامل پیدا میکند که به راه حل مطلوب برسد žدر صورت انتخاب صحیح پارامترها، این روش میتواند بسیار موثر عمل نماید.

فرضیه فضای:

žالگوریتم  ژنتیک بجای جستجوی فرضیه های general-to specific  و یا  simple to complex  فرضیه ها ی جدید را با تغییر و ترکیب  متوالی اجزا بهترین فرضیه های موجود بدست میاورد.

žدر هرمرحله  مجموعه ای از فرضیه ها که  جمعیت (population) نامیده میشوند از طریق جایگزینی بخشی از جمعیت فعلی با فرزندانی که از بهترین فرضیه های موجود حاصل شده اند بدست میآید.

ویژگیها:

الگوریتم های ژنتیک در مسائلی که فضای جستجوی بزرگی داشته باشند میتواند بکار گرفته شود.

žهمچنین در مسایلی  با فضای فرضیه پیچیده  که تاثیر اجزا آن در فرضیه کلی ناشناخته باشند میتوان از GA برای جستجو استفاده نمود.

žبرای discrete optimizationبسیار مورد استفاده قرار میگیرد.

žالگوریتم های ژنتیک را میتوان براحتی بصورت موازی اجرا نمود از اینرو میتوان  کامپیوترهای ارزان قیمت تری  را بصورت موازی مورد استفاده قرار داد.

žامکان به تله افتادن این الگوریتم در مینیمم محلی کمتر از سایر روشهاست.

žاز لحاظ محاسباتی پرهزینه هستند.

žتضمینی برای رسیدن به جواب بهینه وجود ندارد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.