دانلود پاورپوینت انواع لودر و کاربرد آن

دانلود پاورپوینت انواع لودر و کاربرد آن
نوع فایل
PPT
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
509 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان٪15 تخفیف

دانلود پاورپوینت انواع لودر و کاربرد آن

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شما عزیزان است جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت انواع لودر و کاربرد آن می باشد. این فایل شامل ۴۸ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

انواع لودر و کاربرد آن

لودر  همانند بولدزر عبارتست از ترا کتوری که در قسمت جلوی آن جامی جهت بار کردن مصالح مختلف نصب شده است . به عبارت دیگر تسطیح باید در حالتی که جام در وضعیت تخلیه است ( حالت تخلیه کامل توصیه نمی شود )

جام با قابلیت تخلیه از بغل : توسط این جام می توان بار را از بغل تخلیه نمود و دیگر نیازی به دور زدن لودر نیست. این جام بیشتر در لودر های چرخ زنجیری استفاده می شود .

جام سنگ گیر :

این جام مانند جام معمولی ساخته شده با این تفاوت که در قسمت لبه آن تعدادی ناخن که از آلیاژ مقاومی ساخته شده قرار دارد. ناخن ها و صفحات جانبی بیل طوری ساخته شده است که

بعلت تماس کم با زمین براحتی بداخل آن فرو رفته و کندن زمین به سهولت انجام می شود. این نوع جام بیشتر در لودر های بزرگ استفاده می شود .

بلند کردن اشیای سنگین و حجیم :

با نصب تجهیزات مختلف می توان اشیا و لوازم سنگین و حـجیم را بلند وجا به جا نمـود که به چند مورد از اشاره می نماییم :

بازوی تخریب : توسط این بازو می توان از لودرجهت تخریب سازه های مختلف استفاده کرد . این بازو دارای قدرت بسـیار زیادی است و به راحتی قادر به بریدن انواع تیرهای بتنی  و آهنی می باشد .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.