طرح تفصیلی منطقه ده شهر تهران (الگوی توسعه منطقه ۱۰ ویرایش نهایی)

طرح تفصیلی منطقه ده شهر تهران (الگوی توسعه منطقه ۱۰ ویرایش نهایی)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
10MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
264 بازدید
10,000 تومان 8,500 تومان٪15 تخفیف

طرح تفصیلی منطقه ده شهر تهران (الگوی توسعه منطقه ۱۰ ویرایش نهایی)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf طرح تفصیلی منطقه ده شهر تهران (الگوی توسعه منطقه ۱۰ ویرایش نهایی) می باشد. این فایل شامل ۱۴۶ صفحه گزارش تایپ شده با مطالب بسیار مفید و سودمند می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

طرح تفصیلی منطقه ده شهر تهران (الگوی توسعه منطقه ۱۰ ویرایش نهایی)

توضیحاتی کوتاه در مورد طرح:

مرکز مطالعات و برنامه ریزی شهر تهران نهاد مشترک مسئول تهیه طرح های جامع و تفصیلی شهر تهران اقدام به تهیه پروژه: تهیه الگوی توسعه و طرح تفصیلی منطقه و همکاری با شهرداری منطقه دهم شهر تهران الگوی توسعه منطقه ۱۰ ویرایش نهایی در این پروژه که توسط شرکت مهندسین مشاور….. در سال ۱۳۸۴ تهیه شده است ابتدا به بررسی مطالعات تحولات گذشته وضع موجود و ویژگی های منطقه یک شهرداری تهران پرداخته شده است.

در فصل دوم به بررسی مسائل و مشکلات منطقه و چشم انداز آینده منطقه پرداخته شده است. در فصل دوم ساختار اصلی الگوی توسعه منطقه مورد بررسی قرار گرفته است. در این فصل اسناد اصلی طرح- ساختار کالبدی اصلی منطقه-  مبانی معیارها و مشخصات طرح و ضوابط و مقررات پیشنهادی پهنه بندی استفاده از ارضی منطقه- اسناد کلی طرح شامل مبانی، معیارها و مشخصات طرح پیشنهادی اصلاح حدود و تقسیمات داخلی منطقه- مشخصات طرح پیشنهادی توسعه و اصلاح شبکه معابر اصلی منطقه- مبانی، معیارها و مشخصات طرح برنامه ها و طرح های پیشنهادی برای توسعه منطقه به همراه نقشه های دقیق برای وضع موجود و آتی ارائه شده است  و در پایان ضمائم و منابع و مأخذ بصورت دقیق آمده است

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.