پاورپوینت خانواده موفق اهمیت خانواده و بهداشت روانی

پاورپوینت خانواده موفق اهمیت خانواده و بهداشت روانی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
514KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
12 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

پاورپوینت خانواده موفق اهمیت خانواده و بهداشت روانی

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت خانواده موفق اهمیت خانواده و بهداشت روانی می باشد. این فایل شامل ۲۶ اسلاید بسیار سودمند و با ارزش با کیفیت بسیار عالی و در قالب فرمت ppt تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

پاورپوینت خانواده موفق اهمیت خانواده و بهداشت روانی

خانواده سالم و ویژگیهای آن

۱-اعضای خانواده سالم این موضوع را درک کرده اند که خانواده های خوب و متعادل خود به خود به وجود نمی آیند بلکه نیاز به توجه، آگاهی، تلاش و کسب اطلاعات دارند.

-۲-در خانواده سالم وقتی مشکل ایجاد می شود اعضای آن به هم نزدیک می شوند تا مشکل را حل کنند نه اینکه از هم دور شوند و از مسوولیت های احتمالی فرار کنند. در این خانواده ها وقتی کسی اشتباهی می کند دیگر اعضا، شخصیت او را زیر سوال نمی برند و بیشتر روی رفتار اشتباه او نظر می دهند نه کل شخصیت یا نسبت دادن به خانواده پدر و مادری همسر.در خانواده سالم به جای اینکه دنبال مقصر بگردند و فرد خاصی را سرکوفت بزنند اول سعی می کنند مشکل را کامل بشناسند و با پیدا کردن راه حل فشار وارده بر خانواده را کم کنند.

۳-در خانواده سالم اعضا حق دارند در مورد علت های رفتار یا گفتار همدیگر سوال کنند و بقیه نیز  به راحتی دلایل خود را بیان می کنند.

۴-خانواده سالم گلستان استعدادها و خانواده ناسالم گورستان استعدادهاست.

۵-در خانواده سالم رفتارها و گفتارهای مبهم و دو پهلو وجود ندارد و همواره سعی می شود در ارتباط با هم شفاف و روراست باشند تا سوء تفاهم ها کمتر ایجاد شود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.