تحقیق بررسی توانمندیهای دشت کویر به عنوان ژئوپارک بزرگ ایران و نقش آن در توسعه ی پایدار سمنان

تحقیق بررسی توانمندیهای دشت کویر به عنوان ژئوپارک بزرگ ایران و نقش آن در توسعه ی پایدار سمنان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
306 بازدید
6,000 تومان 4,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

تحقیق بررسی توانمندیهای دشت کویر به عنوان ژئوپارک بزرگ ایران و نقش آن در توسعه ی پایدار سمنان

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf تحقیق درباره بررسی توانمندی های دشت کویر به عنوان ژئوپارک بزرگ ایران مرکزی و نقش آن در توسعه ی پایدار استان سمنان می باشد این فایل شامل ۲۰ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

بررسی توانمندیهای دشت کویر به عنوان ژئوپارک بزرگ ایران و نقش آن در توسعه ی پایدار سمنان

چکیده
امروز نقش واهمیت صنعت گردشگری بیش از پیش در هر کشوری توسعه یافته و تمامی کشورها سعی دارند تا از این صنعت حداکثربهره برداری لازم راداشته باشند، به گونه ای که یکی از شاخص های مهم توسعه یافتگی محسوب گردیده و جایگاه هرکشور در استفادهی بهینه از این مهم مشخص گردیده .

در این میان کشور ایران علی رغم برخوداری ازپتانسیل های بسیارقابل توجه تاکنون نتوانسته است، آنچنان که باید وشاید بهره گیری لازم را ازاین صنعت داشته باشد . این مهم تنها معطوف به اماکن و مراکز تفریحی ، باستانی وفرهنگی نمی شود، چرا که ما دارای پتانسیل های بسیار شناخته شده ی دیگری در سایر عرصه های طبیعی نیز می باشیم که تاکنون کمتر به آنهادر این مقوله توجه جدی معطوف داشته شده است .

ویژگی های مهم اکو توریستی ،یکی از این موارد محسوب می گردد.اماصنعت توریسم در دههی اخیرپارافراتر گذاشته و وارد عرصه های بسیار جدی و جدیدتری همچمون به کارگیری و بهره مندی از توانایی های ژئو توریسم می باشد .که در کنارپیکره ی اصلی این صنعت نوپا تفکر ایجاد ژئوپارکها از سوی سازمان یونسکو با هدف حفظ و حراست و شناساند ن میراث های کهن ۴ بیلیون ساله کره ی زمین می باشد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.