جزوه مقدمات شبکه(رهیافت تفکر وتحلیل مسئله در شبکه های کامپیوتری) احسان ملکیان

جزوه مقدمات شبکه(رهیافت تفکر وتحلیل مسئله در شبکه های کامپیوتری) احسان ملکیان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
551 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان٪21 تخفیف

جزوه مقدمات شبکه(رهیافت تفکر وتحلیل مسئله در شبکه های کامپیوتری) احسان ملکیان

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه دست نویس مقدمات شبکه(رهیافت تفکر وتحلیل مسئله در شبکه های کامپیوتری) احسان ملکیان می باشد. این فایل شامل ۴۰ صفحه می باشد و در غالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

مقدمات شبکه(رهیافت تفکر وتحلیل مسئله در شبکه های کامپیوتری) احسان ملکیان

چکیده: آنچه در این کتاب خواهید خواند: مروری اجمالی بر احتمال و آمار و فرآیندهای تصادفی تشریح زنجیره های مارکوف زمان – گسسته و زمان – پیوسته تحلیل حالت پایا در زنجیره های مارکوف و توزیع حدی زنجیره های مارکوف نهفته شرح کامل و جامع نظریه صف مروری بر سیستم های صف اولویت دار فرکتال و خودسانی ، توزیع های دم کلفت آزمون های تشخیص خودسانی و اندازه گیری پارامتر هارست اثر خودسانی بر روی محاسبات صف شبکه های صف مشتمل برشبکه های باز وبسته قضایای بورک، جکسون و گوردون نیول رهیافت تفکر در خصوص ” ارزیابی کارآیی” با تمرکز بر شبکه های کامپیوتری مروری جامع بر نیاز انواع برنامه های کاربردی به “کیفیت خدمات

شبکهٔ رایانه‌ای (به اختصار: شبکه) به اتصال دو یا چند سیستم (مانند کامپیوتر، لپ‌تاپ، و…) که قابلیت انتقال اطلاعات بین خود را دارند شبکه رایانه‌ای گفته می‌شود.

انتقال داده‌ها می‌تواند توسط کابل چند رسانه ای، کابل نوری یا بیسیم منتقل شود. شبکه رایانه‌ای باعث تسهیل ارتباطات میان کاربران شده و اجازه می‌دهد کاربران منابع خود را به اشتراک بگذارند.

یک شبکه رایانه‌ای اجازه به اشتراک‌گذاری منابع و اطلاعات را بین دستگاه‌های متصل شده به هم، می‌دهد. در دهه ۶۰ میلادی، آژانس پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته (ARPA) پروژه‌های تحقیقاتی پیشرفته (ARPANET) برای وزارت دفاع ایالات متحده آمریکا اختصاص داد. این اولین شبکه رایانه‌ای در جهان بود. توسعه شبکه از سال ۱۹۶۹ و براساس طرح‌های توسعه یافته دهه ۶۰ آغاز شد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.