دانلود برترین فایل pdf خلاصه کتاب مقدمات تکنولوژی آموزشی

دانلود برترین فایل pdf خلاصه کتاب مقدمات تکنولوژی آموزشی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
23MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
707 بازدید
9,000 تومان 7,800 تومان٪13 تخفیف

دانلود برترین فایل pdf خلاصه کتاب مقدمات تکنولوژی آموزشی

قابل توجه دانشجویان وکاربران گرامی : فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین وبرترین فایل pdf خلاصه کتاب مقدمات تکنولوژی آموزشی می باشد. این فایل شامل ۲۳۱ می باشد و در قالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب مقدمات تکنولوژی آموزشی

تکامل تکنولوژی آموزشی مرحله اول :
ابزار ووسایل
• در سالھای ١٩٠٠ کارخانه ھای سازنده ابزار شروع به ساختن انواع پروژکتورھا کردند. گرچه در ابتدا ھدف آنھا این نبود که پروژکتورھا در مدارس استفاده شود ولی کم کم در مدارس رسوخ کردند. فیلمھایی که نمایش داده می شد فیلمھای مستندی بودند که در رابطه با نحوه زندگی مردم دنیا حقایقی ارائه می دادند وبیشتر جنبه سر گرم کننده داشتند.

• خیلی زود مدارس پی بردند که صرفآ مجھز بودن به ابزارھایی چون انواع پروژکتورھا ،یا ضبط صوت وگرامافون نمی تواند پاسخگوی نیازھای آنھا ومشکل گشای معضلالات آموزشی باشد.

تکامل تکنولوژی آموزشی مرحله دوم:
مواد آموزشی
• در این مرحله کلاسھا پر جنب وجوش شدند فیلبردارھا و فیلمسازھا و عکاسھا وارد میدان گردیدند وشروع به تولید مواد کردند از این به بعد فیلمھایی مخصوص برای آموزش در مدارس ساخته شد و کتابھا و نقشه ھا ی ویژه کودکان منتشر گردید.

پژوھشھایی که در این دوره از تکامل تکنولوژی آموزشی انجام می گرفت در باره تآثیر رنگ بر آموزش، اندازه تصویر وھمچنین تآثیر مشخصات تصویر برای جلب توجه بیشتر بود.اما به زودی متوجه شدند که عناصر دیگری مثل معلم وشاگرد نیز در آموزش و یاد گیری دخالت دارند.

تکامل تکنولوژی آموزشی مرحله سوم:
نظامھای درسی
• در مرحله سوم توجه به نظامھای درسی جلب شد این مرحله از سال ١٩۵٠ به بعد در غرب مطرح شده است در این دوره از نظریه عمومی سیستمھا استفاده شد و متوجه شدند تمام اجزایی که در فرآیند آموزش دخالت دارند به یکدیگر تآثیر می گذارند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.