دانلود برترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان

دانلود برترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
413 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود برترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان می باشد. این فایل شامل ۷۷ صفحه  می باشد. و در غالب فرمتpdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان

موقعیت جغرافیایی شهر سیرکان

سیرکان مرکز بخش بمپشُت شهرستان سراوان است که بخش بم پشت کنونی ازشمال به شهر سراوان و از جنوب به کوههای زامران در پاکستان و رودخانه نهنگ از شرق به مرز پاکستان و از غرب به سوران- زابلی-آشار وافشان ) واقع در منطقه سرباز ( محدود میشود.
یک راه آسفالته شهر سیرکان را از راه روستای معروف کلپورگان به شهر سراوان متصل می کند.

قسمت اول: تعیین و بررسی حوزه خدماتگیر روستایی برای تدقیق موقعیت و نقش شهر

-۲ چگونگی عملکردهای اصلی اقتصادی روستاهای خدمات گیرطبق سرشماری کشاورزی اخیر مرکز آمار ایران ، روستا های خد مات گیر از شهرسیرکان دارای ۰۸۳ بهره بردارکشاورزی بوده اند )جدول ۱( .این مجموعه دارای حدود ۱۲۲۰ خانوار بهره بردارای دامی نیز بوه ا ند )جدول ۲( . از آنجا که معمولاً بهره برداران کشاورزی تعداد ی دام نیزدارند ، با توجه به اینکه کل تعداد خانوار ساکن در این مجموعه
۱۵۲۰ واحد بوده اند . می توان نتیجه گرفتحدود ۲۳ درصد خانوار های این مجموعه به نوعی به فعالیت کشاورزی اعم زراعی ودامی وابسته اند . جمع مساحت اراضی کشاورزی این مجموعه )آبی و دیم ( حدود ۲۲۳ هکتار ، ۱۴۳ هکتار آبی ودیم توام ، ۲۲ هکتار فقط آبی ، ۰۲ هکتار فقط دیم بوده است . به این ترتیب متو سط اراضی هر بهره برداراز اراضی۷ هکتار می شود .

چنان که مشاهده می شود اغلب روستا های این / آبی ودیم حدود ۳ مجموعه بهره بردار کشاورزی ندارند ، بین روستا های این مجموعه روستا ی کشتگان بیشترین بهره بردار کشاورزی و مساحت اراضی را داشته است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.