دانلود برترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان

دانلود برترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
872 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود برترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان می باشد. این فایل شامل ۷۷ صفحه  می باشد. و در غالب فرمتpdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

طرح جامع تفصیلی شهر سیرکان

موقعیت جغرافیایی شهر سیرکان

سیرکان مرکز بخش بمپشُت شهرستان سراوان است که بخش بم پشت کنونی ازشمال به شهر سراوان و از جنوب به کوههای زامران در پاکستان و رودخانه نهنگ از شرق به مرز پاکستان و از غرب به سوران- زابلی-آشار وافشان ) واقع در منطقه سرباز ( محدود میشود.
یک راه آسفالته شهر سیرکان را از راه روستای معروف کلپورگان به شهر سراوان متصل می کند.

قسمت اول: تعیین و بررسی حوزه خدماتگیر روستایی برای تدقیق موقعیت و نقش شهر

-۲ چگونگی عملکردهای اصلی اقتصادی روستاهای خدمات گیرطبق سرشماری کشاورزی اخیر مرکز آمار ایران ، روستا های خد مات گیر از شهرسیرکان دارای ۰۸۳ بهره بردارکشاورزی بوده اند )جدول ۱( .این مجموعه دارای حدود ۱۲۲۰ خانوار بهره بردارای دامی نیز بوه ا ند )جدول ۲( . از آنجا که معمولاً بهره برداران کشاورزی تعداد ی دام نیزدارند ، با توجه به اینکه کل تعداد خانوار ساکن در این مجموعه
۱۵۲۰ واحد بوده اند . می توان نتیجه گرفتحدود ۲۳ درصد خانوار های این مجموعه به نوعی به فعالیت کشاورزی اعم زراعی ودامی وابسته اند . جمع مساحت اراضی کشاورزی این مجموعه )آبی و دیم ( حدود ۲۲۳ هکتار ، ۱۴۳ هکتار آبی ودیم توام ، ۲۲ هکتار فقط آبی ، ۰۲ هکتار فقط دیم بوده است . به این ترتیب متو سط اراضی هر بهره برداراز اراضی۷ هکتار می شود .

چنان که مشاهده می شود اغلب روستا های این / آبی ودیم حدود ۳ مجموعه بهره بردار کشاورزی ندارند ، بین روستا های این مجموعه روستا ی کشتگان بیشترین بهره بردار کشاورزی و مساحت اراضی را داشته است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.