دانلود جامع ترین فایل جزوه آموزشی اصول پایه نسخه نویسی

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
757 بازدید
6,000 تومان 4,500 تومان٪25 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل جزوه آموزشی اصول پایه نسخه نویسی

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب فقر و حقوق اساسی (توجیه واجرای حقوق اجتماعی- اقتصادی)دیوید بیل چیتز ترجمه موسسه موج می باشد. این فایل شامل ۴۲۳ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آموزشی اصول پایه نسخه نویسی

اگر از شما سوال پرسیده شود که  در هر برگه نسخه بیمار، چند عدد دارو میتوان نوشت؟چه جوابی به این سوال می دهید؟ – آیا کلا محدودیتى براى تعداد داروهایى که در هر نسخه می نویسیم وجود داره؟ متاسفانه هیچ جا، قوانین نسخه نویسى به دانشجویان و پزشکان عزیز آموزش داده نمی شه! ما تلاش می کنیم قوانین مهم نسخه نویسى رو بیان کنیم..

یادتون باشه که هر پزشک عمومى می تواند ٢/٨ قلم دارو بطور میانگین در هر نسخه بنویسه! و هر پزشک متخصص می تونه میانگین ٣/٢ قلم دارو در هر نسخه لحاظ کنه.. شرکت هاى بیمه اى در پایان هر ماه، تمامیه نسخه هایى که توسط شما نوشته شده و به داروخانه ها آورده شده رو جمع آورى و وارد فایلِ اطلاعاتِ شما میکنن! اگر بیش از میزان میانگین تعیین شده، دارو براى بیمارانتون نوشته باشید، (مثلا به درخواست بیماران که ازتون میخوان تمام صفحه رو پُر کنید!) آنگاه قرارداد بیمه ى خودشون با شما رو لغو می کنن! و این بزرگترین ضرریه که یک پزشک میتونه بکنه! پس میانگین اقلام دارویى که پزشک عمومى میتونه در هر نسخه بنویسه، ٢/٨ قلم (حدودا ٣ دارو در هر نسخه) و براى پزشکان متخصص ٣/٢ قلم میباشد(کمى بیشتر) .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.