دانلود جامع ترین فایل مقاله قواعد انصاف در نظام کامن لا

دانلود جامع ترین فایل مقاله قواعد انصاف در نظام کامن لا
نوع فایل
pdf
حجم فایل
232KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
532 بازدید
5,500 تومان 3,500 تومان٪36 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل مقاله قواعد انصاف در نظام کامن لا

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf مقاله قواعد انصاف در نظام کامن لا نویسنده مرتضی عادل می باشد. این فایل شامل۱۴صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

مقاله قواعد انصاف در نظام کامن لا

چکیده:
انصاف به عنوان بخش دوم حقوق در نظام کامن لا از تاریخ و ویژگی های مهم و قابل توجه برخوردار است. تقابل اولیه این بخش از حقوق با کامن لا و تلاشی که در ابتدا هر یک برای عقب راندن دیگری به عمل آورد، سبب شد تا حقوق انگلستان به نوعی میان این دو تقسیم گردیده و هر یک متکفل بخشی از حقوق در نظام کامن لا گردیدند. انصاف در طول مدت حضور خود قواعد متعدد را پایه گذاری کرده است که مبنای تشخیص و رسیدگی آن به دعاوی قرار می گیرند. این مقاله تلاش دارد تا این قواعد را معرفی کرده و مبانی آن را بیان نماید.
انصاف به‌عنوان بخش دوم حقوق در نظام کامن لا از تاریخ و ویژگی‌های مهم و قابل‌توجه‌ برخوردار است.تقابل اولیهء این بخش از حقوق با کامن لا و تلاشی که در ابتدا هریک برای‌ عقب راندن دیگری به عمل آورد،سبب شد تا حقوق انگلستان به نوعی میان این دو تقسیم‌ گردیده و هریک متکفل بخشی از حقوق در نظام کامن لا گردیدند.انصاف در طول مدت‌ حضور خود قواعد متعدد را پایه‌گذاری کرده است که مبنای تشخیص و رسیدگی آن به دعاوی‌ قرار می‌گیرند.این مقاله تلاش دارد تا این قواعد را معرفی کرده و مبانی آن را بیان نماید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.