دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت حسابداری مدیریت پیشرفته

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت حسابداری مدیریت پیشرفته
نوع فایل
PPT
حجم فایل
464KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
263 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جامع ترین فایل پاورپوینت حسابداری مدیریت پیشرفته

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت با موضوع:حسابداری مدیریت پیشرفته می باشد. این فایل شامل ۳۲ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

حسابداری مدیریت پیشرفته

رویکرد مبتنی برفعالیت از پارادایم هایی است که در کسب و کار رونق خاص یافته است، در جهت هزینه یابی این موضوع جایگاه خاصی پیدا کرد که روش ها و تکنیک های مرتبط زیادی را معرفی نمود در این بخش با انواع تکنیک های مهم مبتنی برفعالیت آشنا خواهیم شد به طوری که توانائی لازم جهت کار نسبت به تفکر مبتنی بر فعالیت را کسب می کنید.

تغییرات مواردی که تکنیک ها و روش های مدیریتی را از سنتی به نوین ضروری ساخته است:

۱.  تغییرات فن آوری.
۲.  رقابت.
۳.  نیازهای مشتریان و پیامدهای این تغییرات تأثیر قابل ملاحظه ای به مدیریت بنگاه اقتصادی و تغییر دیدگاهها ، تکنیک ها و روش های مدیریتی را از سنتی به نوین ضروری ساخته است.

یکی از پارادایم که تغییر بارزی در دیدگاه و رویکردهای مدیریت می توان اشاره کرد شکل گیری و معرفی پارادایم ارزش آفرینی است. در دیدیگاه ارزش آفرینی درک روابط متغییرهای اثرگذار برطبق ارزش بسیار ضروری است.

ABM تاریخچه

  • اصول اولیه ABM وABC در یک پروژه تحقیقاتی سه ساله توسط ۵۰ سازمان در سراسر دنیا تحت I ـ CAM  که یک شرکت تحقیق و توسعه تعاونی بین المللی است صورت گرفت و سپس آقای تم پریور درآن زمان رئیس پروژه مذکور ICMS  در سال ۱۹۸۸ تأسیس تا نرم افزارها و دانش آنرا به سازمانها ارائه کند.
  • ABM تصمیم گیری مدیریت را تغییر می دهد و مدیران با درک نیاز مشتری بهبود کیفیت محصولات ، مدیریت مشتریان و تقاضا و در نهایت کمک به سودآوری بیشتر سازمان استفاده می کنند.
  • هزینه های سربار مانند نقاط سیاه در سیستم های اطلاعاتی مدیریت منتهی هستند وABM این نقاط را روشن می سازد و قدرت واقعی ABM در ارائه اطلاعات مفید و درست در مورد کلیه فعالیتهای سازمان نهفته است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.