دانلود جامع ترین فایل pdf جزوه زیست گیاهی پروژه ۶۰۴۰

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
20MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1208 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل pdf جزوه زیست گیاهی پروژه ۶۰۴۰

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه زیست گیاهی پروژه ۶۰۴۰ اثری از استاد رضا شعبانی محمد شاکری و هومن روان می باشد. این فایل شامل ۳۶ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه زیست گیاهی پروژه ۶۰۴۰

توضیحات

زیست ۶۰۴۰ (نظام قدیم)Reviewed by تیم رتبه برتر حرف آخر on Jan 26Rating:

زیست ۶۰۴۰ با تدریس عالی استاد شعبانی برای شما دوستان عزیز آماده شده است، برای به دست اوردن بهترین نتیجه در کنکور باید با الگو سازی و انیمیشن سازی و به صورت مفهومی درس را یاد گرفت زیرا می توان به صورت تصویری خط به خط کتاب زیست را یاد گرفت و با تسلط کامل تمام سوال های کنکور را حل کرد.

۵۰ ساعت آموزش زیست شناسی توسط استاد هومن روان به صورتی ارائه شده است که تمامی زیست شناسی را میتوانید در یک دوره ۲ ماهه با برنامه ریزی حرف آخر فرا بگیرید و بهترین نتیجه را در درس زیست کسب کنید , استاد روان و مجموعه حرف آخر در این دوره بسیار هوشمند و ساختار یافته سعی کرده اند از موضوعی نگذشته و تا جای ممکن به دانش آموزان اعتماد به نفس حل مسئله را القا کنند. تمامی آموزش های ویدئویی هوشمند و مصور است و بدین وسیله ساختار مسائل و روش ها در ذهن شکل میگیرند. در این آموزش ها از آخرین روش های آموزشی روز دنیا استفاده شده است و ایده ۶۰-۴۰ گام دیگری است برای ساده سازی کنکور می باشد .

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.