دانلود جامع ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر شریفیه (استان قزوین)

دانلود جامع ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر شریفیه (استان قزوین)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
9MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1376 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود جامع ترین فایل pdf طرح تفصیلی شهر شریفیه

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر شریفیه واقع در استان قزوین  می باشد. این فایل شامل ۵۲ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

موقعیت شهر شریفیه

شهر شریفیه به لحاظ جغرافیایی در ۳۶ درجه و ۱۲ دقیقه طول شرقی و ۵۰ درجه و ۸ دقیقه عرض شمالی واقع شده است. از نظر تقسیمات کشوری شهر شریفیه، که از تغییر عنوان آن از آبادی به شهر زمان زیادی نمیگذرد، اکنون در بخش محمدیه واقع در شهرستان البرز و استان قزوین قرار دارد.

همچنین بر اساس مصوبه کارگروه مسکن و شهرسازی استان برای تعیین محدوده مجموعه شهری قزوین، شهر شریفیه در داخل محدوده مجموعه یاد شده به شرح نقشه شماره ۳ق رار گرفته است.

بر طبق مدل نقطه جدایی تنها سازمان کشت و صنعت شریفآباد در محدوده حوزه نفوذ شهر شریفیه قرار گرفته است که با آن در حدود سه کیلومتر فاصله دارد. از آنجائیکه سازمان کشت و صنعت شریف آباد مشخصات یک روستا را ندارد، طبیعی است که امکانات یک روستا هم به آن تعلق نگرفته و از این نظر کلیه احتیاجات ساکنان آن به خدمات، از نزدیکترین شهر، شریفیه، برطرف شود. هماکنون این شرکت در زمینه کشاورزی و دامداری به صورت کاملاً صنعتی و مکانیزه فعال است.

مشاهده میشود که امکانات سازمان کشت و صنعت شریفآباد در حد یک مکان با فعالیت کشاورزی و صنعتی است و ساکنان آن برای خرید مایحتاج خود به شهر شریفیه مراجعه میکنند.

اولویت دادن به حریم شهرها با رویکرد جدی به محیط طبیعی، آخرین چارهاندیشی در صیانت از ته مانده زمین های پیرامون شهرهاست. در نبود طرح جامع تا پیش از تبدیل شدن شریفیه به شهر، طرح هادی مصوب روستا در سال ۱۳۸۵ حریمی به شرح تصویر زیر تعیین کرد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.