دانلود جزوه امتحانی مدیریت مالی (۲) حسابداری، مدیریت کلیه گرایش ها

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
875 بازدید
7,500 تومان 5,500 تومان٪27 تخفیف

دانلود جزوه امتحانی مدیریت مالی (۲) حسابداری، مدیریت کلیه گرایش ها

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه امتحانی مدیریت مالی (۲) حسابداری، مدیریت کلیه گرایش ها محمدرضا ختائیمی باشد. این فایل شامل ۲۵ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است . امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه امتحانی مدیریت مالی (۲) حسابداری، مدیریت کلیه گرایش ها

مدیریت مال ی ) ۲( جزو دروسی محسوب می شود که در ادوار گذشته سوالات تئوری به صورت تستی و تشریحی داده می شود. این جزوه بر اساس سوالات امتحانی ادوار گذشته برای دانشجویان دانشگاه پیام نور در رشته های حسابداری، مدیریت )کلیه گرایش ها( و سایر رشته ها در صورت وجود این درس تدوین گردیده است.

بدین صورت که ابتدا نکات و ر وابط محاسباتی هر فصل در قالب سوالات امتحانی آورده شده و سپس سوالات امتحانی مربوط به هر بخش آورده شده است. راهنمای سوالات تئوری در قالب سوالات تشریحی در پایان جزوه به صورت جداگانه برای هر فصل ارائه شده است. با مطالعه دقیق این جزوه می توانید به حداکثر سوالات امتحانی در اسرع وقت پاسخ داده و به بهترین نتیجه ممکن دست یابید.

مدیریت مالی به اثربخش و کارای پول (وجوه/منابع مالی) به منظور دست یابی به اهداف سازمان گفته می‌شود. مدیریت مالی دربرگیرنده چگونگی افزایش سرمایه (تامین مالی)، و نحوه تخصیص آن است (به عنوان مثال بودجه بندی سرمایه‌ای). این امر تنها مختص بودجه بندی منابع بلند مدت نیست؛ بلکه منابع کوتاه مدت مانند دارایی‌های جاری را نیز در بر می‌گیرد. همچنین با سیاست توزیع سود سهامداران نیز مرتبط است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.