دانلود جزوه نموداری نقشه کشی صنعتی ۲

دانلود جزوه نموداری نقشه کشی صنعتی ۲
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
121 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود جزوه نموداری نقشه کشی صنعتی ۲

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf جزوه نموداری نقشه کشی صنعتی ۲ می باشد. این فایل شامل ۴۴ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده است . امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه نموداری نقشه کشی صنعتی ۲

رشتهٔ مهندسی طراحی و نقشه کشی صنعتی، یکی از چندین رشته مورد تحصیل در دانشگاه‌های جامع علمی – کاربردی در ایران می‌باشد و از زیر گروه‌های شاخهٔ مکانیک بوده و تقریبآ نزدیک به رشته‌های مهندسی ساخت و تولید و طراحی جامدات است.

لازم بذکر است این رشته به صورت کارشناسی نا پیوسته ارائه می‌شود و بیشتر، دانشجویان فارغ‌التحصیل در رشته کاردانی نقشه کشی در همین دانشگاه و دانشگاه‌های ازاد و سراسری به این رشته وارد می‌شوند.

ویژگی این رشته در ارتباطی است که با شاخه هنر پیدا می‌کند و به سمت طراحی صنعتی میرود. از جمله دروس تعریف شده در این رشته میتوان: استاتیک، مقاومت مصالح، طراحی اجزاء ماشین، هندسه، دینامیک ماشین، روش‌های تولید مخصوص، مصالح مهندسی، پروسه طراحی، نمونه‌سازی و…رانام برد.

نکته اینجاست که اغلب فارغ التحصیلان این رشته بیشتر خود را نقشه کش صنعتی میدانند تا طراح صنعتی ، که دلیل این امر کمرنگ نشان داده شدن دروس رشته هنر در این رشته دانشگاهی می‌باشد. که این امر بدیهی است چرا که این رشته زیرگروه رشته مکانیک می‌باشد.

همان طور که از نام این رشته پیداست مهندس فارغ‌التحصیل این رشته باید اول توان کامل با اصول و مکانیزم طراحی را داشته باشد سپس بتواند نقشه طرح خود را به صورت علمی،و مطابق بااستانداردها و با قابلیت اجرائی ارائه نمایدکه از جمله بهترین مزیت این رشته به سایر شاخه‌های مکانیک این است که طرح توسط طراح ،طراحی و نقشه کشی آن نیز به صورت استانداردها و علائم بین‌المللی توسط او بدون کوچکترین ایراد و اشکالی کشیده می‌شود.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.