دانلود فایل جامع خلاصه کتاب انسان، مادیگرى و اسلام تالیف محمّد قطب

دانلود فایل جامع خلاصه کتاب انسان، مادیگرى و اسلام تالیف محمّد قطب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
321 بازدید
9,500 تومان 8,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل جامع خلاصه کتاب انسان، مادیگرى و اسلام تالیف محمّد قطب

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf خلاصه کتاب انسان، مادیگرى و اسلام مباحثى در باره: دیدگاههاى مذاهب، فرویدیسم، ماتریالیسم، پراگماتیسم، فرد و جامعه تالیف محمّد قطب ترجمه سید هادی خسرو شاهی چاپ ششم می باشد. این فایل شامل ۲۸۷ صفحه می باشد و در قالب فرمت  pdf تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده ومورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

انسان، مادیگرى و اسلام تالیف محمّد قطب

آشنایى با فروید!
من در گذشته، تا سرحد شیفتگى علاقمند فرویدبودم دورانى از سالهاى جوانى بودم که به اقتضاى آن مى خواستم از مجهولات، در همه چیز: در هستى، زندگى و انسان پرده برداشته شود. و فروید هم با نظریه در نظرم جلوه مى نمود و در همان وقت به نظرم « روان ناخودآگاه » جدید مى آمد که او کلید اسرارآمیزى را به من مى بخشدکه مشکلات بسته همه اسرار را مى گشاید، یا یک عینک و دوربین سحرانگیزى را به من مى دهد که مجهولات را مى بیند و کشف مى نماید! و همه اعماق و درون روان انسانى با یک نظر در آن، پیش من روشن خواهد شد!

من در این شیفتگى سالها باقى بودم و هر چیزى را که از گفته هاى فروید یا شرح و بسط هاى شاگردان علاقمند او، به دستم مى رسید، به دقت مى خواندم…
ولى در عین حال از همان لحظه اول به نظرم آمد که: فروید در تفسیر خود نسبت به خوابها، دیگر مجال و میدانى براى خوابهاى پیشگو (رویاى صادقه) لغو کرده و « مجهول بزرگ » باقى نمى گذارد، و هرگونه پیوند و ارتباط انسان را با از بین مى برد…

دوره دبیرستان را به پایان رسانده و وارد دانشگاه شدم و طبعاً اطلاعات من از هستى و زندگى و انسان بیشتر شد، و من کم کم، دیگر به فروید با همان نگاه اعجاب آمیز نخستین نگاه نمى کردم، بلکه تقریباً جنبه یک منتقد نسبت به افکار او را پیدا کردم….

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.