دانلود فایل جامع pdf خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته

دانلود فایل جامع pdf خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته
نوع فایل
pdf
حجم فایل
234KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
399 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان٪17 تخفیف

دانلود فایل جامع pdf خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست فایل جامع pdf خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته می باشد. این فایل شامل ۱۵ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه نکات مهم کتاب مهارت های پایه و پیشرفته

برقراری ارتباط مؤثر، اساس کار یک مشاور موفق است و مهمترین دلیل موفقیت مشاوران، نحوه برقرار کردن ارتباط و توجهی است که به مراجعان خود نشان میدهند. لذا، کلید کمک به مراجع برای رفع مشکلات و سرگردانی، در ارتباط میان مشاور و مراجع نهفته است.
از طرف دیگر، مهارتها مهمترین ابزار مشاوران و اساس کار و رمز موفقیت آنان به شمار میروند. از طریق به کارگیری مهارتها میتوان راه و رسم ارتباط مؤثر با دیگران را تسهیل نمود و به کیفیت این روابط بهبود بخشید.
مشاور اثربخش علاوه بر دانش تخصصی و ویژگیهای شخصیتی مناسب، به کسب مهارتهای پایه و پیشرفته در جهت برقرار کردن رابطه مشاورهای نیاز دارد.

مراجعان چه کسانی هستند؟

عموماً افرادی که زندگی رضایت بخش و بیدغدغهای دارند و با مشکلات و مصائب خاصی در زندگیشان روبهرو نیستند، خواستار مشاوره نمی شوند. با این حال، این افراد نیز به محض مواجهه با مشکلی عاطفی درخواست کمک میکنند.
مهمترین و شایعترین دلیل مراجعه مردم به مشاوران، بروز تغییر و تحول در زندگی فردی است. غالب افراد زمانی با بحران، مواجه می شوند که در رابطه مشکل داری قرار گرفته اند، یا در رابطه ی خویش احساس نقص و کمبود میکنند و یا آن که در جستجوی ایجاد رابطه جدیدی هستند ولی نمیتوانند به گونه ای رضایت بخش به آن دست یابند.
کارخوف برای نخستین بار، مجموعهای از شیوهها و مواد آموزشی را برای آموزش مشاوران تدوین کرد. او برنامه های آموزشی خود را با بیان چگونگی ایجاد همدلی، توجه،پاسخدگی به محتوا و احساسات، معنا، تسهیل ادراک و عملکرد تدوین کرد. آیوی ) ۱۷۹۱

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.