دانلود فایل خلاصه کتاب اصول و مهارتهای پرستاری به همراه ارایه تجارب بالینی و کیس متد

دانلود فایل خلاصه کتاب اصول و مهارتهای پرستاری به همراه ارایه تجارب بالینی و کیس متد
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1067 بازدید
10,000 تومان 8,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل خلاصه کتاب اصول و مهارتهای پرستاری به همراه ارایه تجارب بالینی و کیس متد

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایلpdf خلاصه کتاب اصول و مهارتهای پرستاری (اصول و فنون) به همراه ارایه تجارب بالینی و کیس متد تالیف فرهاد توحیدی و افشین گودرزی و جمعی از همکاران می باشد. این فایل شامل ۲۲۲ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

اصول و مهارتهای پرستاری به همراه ارایه تجارب بالینی و کیس متد

مقدمه:

پرستاری یک دانش علمی مهارت ها در شناخت رفتارهای موثر به منظور مراقبت از بیمار است که علاوه بر نیاز به آشنایی با نظا مهای پزشکی، نیازمند آشنایی و رعایت نظا مهای اجتماعی است. پرورش پرستاران مجرب و کارآزموده از جمله مهمترین اقدامات فراهم نمودن زمینه داشتن جامعه ای سالم است.

یکی از دروس بسیار مهم و زیربنایی در گروه آموزشی پرستاری، درس اصول و مهار تهای پرستاری می باشد، که دانشجویان رشته پرستاری در همان نی مسال اول تحصیلی، با این درس آشنا شده و تا زمان التحصیلی و حتی بعد از آن و در حین اشتغال به حرفه پرستاری، نیاز مبرم به آن خواهند داشت.

هرچند در این زمینه کتب مختلفی منتشر گردیده که هریک به نوبه خود حاوی مطالب مفید و ارزشمندی است، اما آنچه که باعث نگارش این مکتوب گردید عقیده نویسنده برارائه مطالب براساس تجارب حرف های بوده است.
کتاب حاضر براساس سرفصل دروس و منطبق با آخرین سرفصل رشته پرستاری اعلام شده از سوی شورای عالی برنامه ریزی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی تألیف و تدوین گردیده تا نیاز جامعه دانشگاهی و علاقمندان به این رشته را برآورده نماید.
مطالب به صورت پیوسته با ارائه مثا لهای گوناگون و بیانی ساده نگاشته شده است و برخلاف کتب ترجمه شده منابع انگلیسی، سعی شده است تا منطبق با فرهنگ جامعه و براساس موازین شرعی و عرفی و قوانین موجود تنظیم گردد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.