دانلود فایل خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
308KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
846 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود فایل خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل رئیس دانشکده رهبری هاروارد و پتی لوسی مدیر رهبری و توسعه سازمانی شرکت پولاروید می باشد. این فایل شامل ۱۰ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل

۱.مقدمه
هدف گذاری برای واحد، افراد تحت مدیریت و همکاران و مدیران ارشد یکی از اصلیترین مسولیتهای مدیران است. اهداف، راهنمای مدیران و کارکنان است و فعالیتهای آنها را در کارهای روزمره شان جهت میدهد. افراد بدون داشتن هدف، کارهایشان سمت و سویی ندارد، در دریای بیکران سازمان غوطهور هستند و نمید انند هزینه و زمان خود را کجا خرج کنند.

تعیین اهداف موضوعی چالشی هست. چگونه اهداف خود را از میان بیشمار اهداف ممکن، برای خودتان، گروه کاری خود و یا کارکنان تحت مدیریت خود انتخا میکنید؟ در این کتا با مرور فرآیند هدفگذاری، ایده ها و نکته های مهمی را برای غلبه بر چالشهای هدف گذاری خواهیم گفت.

۲.هدف گذاری به چه معناست؟
هدف گذاری فرایندی رسمی است که طی آن مقاصد و اهدافی که برای کسب وکار، و احد سازمانی و یا تیم کاری در نظر داریم، تعریف می شود. هدف گذاری چشم انداز بلندمدت برای شما خلق کرده و به این ترتیب در شما و تیم تان انگیزه قوی ایجاد میکند.

مزیت مهم هدف گذاری کمک به شما در نحوه ی تمرکز منابع و وقت تان است. شما با تعیین اهداف و اندازه گیری میز ان تحقق آنها، دستاورد بزرگی برای سازمان خود خلق می کنید. بعضی از این دستاوردها عبارتند از: ایجاد جهت گیری و احد در سازمان یا تیم، تمرکز بر کارهایی که باید روز انه، هفتگی، ماهانه و یا سالانه انجام شو ند، تمرکز حاصل از هدف گذاری باعث اولویت بندی شما، تیم تان و یا سازمان شما می شود، ایجاد انگیزه در تیم کاری، بهبود رضایت شغلی اعضای تیم.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.