دانلود فایل خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل

دانلود فایل خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل
نوع فایل
pdf
حجم فایل
308KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
407 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود فایل خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل رئیس دانشکده رهبری هاروارد و پتی لوسی مدیر رهبری و توسعه سازمانی شرکت پولاروید می باشد. این فایل شامل ۱۰ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب هدف گذاری برای مدیران نویسنده: لیندا هیل

۱.مقدمه
هدف گذاری برای واحد، افراد تحت مدیریت و همکاران و مدیران ارشد یکی از اصلیترین مسولیتهای مدیران است. اهداف، راهنمای مدیران و کارکنان است و فعالیتهای آنها را در کارهای روزمره شان جهت میدهد. افراد بدون داشتن هدف، کارهایشان سمت و سویی ندارد، در دریای بیکران سازمان غوطهور هستند و نمید انند هزینه و زمان خود را کجا خرج کنند.

تعیین اهداف موضوعی چالشی هست. چگونه اهداف خود را از میان بیشمار اهداف ممکن، برای خودتان، گروه کاری خود و یا کارکنان تحت مدیریت خود انتخا میکنید؟ در این کتا با مرور فرآیند هدفگذاری، ایده ها و نکته های مهمی را برای غلبه بر چالشهای هدف گذاری خواهیم گفت.

۲.هدف گذاری به چه معناست؟
هدف گذاری فرایندی رسمی است که طی آن مقاصد و اهدافی که برای کسب وکار، و احد سازمانی و یا تیم کاری در نظر داریم، تعریف می شود. هدف گذاری چشم انداز بلندمدت برای شما خلق کرده و به این ترتیب در شما و تیم تان انگیزه قوی ایجاد میکند.

مزیت مهم هدف گذاری کمک به شما در نحوه ی تمرکز منابع و وقت تان است. شما با تعیین اهداف و اندازه گیری میز ان تحقق آنها، دستاورد بزرگی برای سازمان خود خلق می کنید. بعضی از این دستاوردها عبارتند از: ایجاد جهت گیری و احد در سازمان یا تیم، تمرکز بر کارهایی که باید روز انه، هفتگی، ماهانه و یا سالانه انجام شو ند، تمرکز حاصل از هدف گذاری باعث اولویت بندی شما، تیم تان و یا سازمان شما می شود، ایجاد انگیزه در تیم کاری، بهبود رضایت شغلی اعضای تیم.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.