دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر هیر جلد سوم اساس طرح جامع و ضوابط و مقررات

دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر هیر جلد سوم اساس طرح جامع و ضوابط و مقررات
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
642 بازدید
9,000 تومان 8,000 تومان٪11 تخفیف

دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر هیر جلد سوم اساس طرح جامع و ضوابط و مقررات

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf طرح جامع تفصیلی شهر هیر جلد سوم اساس طرح جامع و ضوابط و مقررات می باشد. این فایل شامل ۱۱۶ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

کلیات ضوابط و مقررات ساختمانی و شهرسازی در شهر و مناطق خاص شهری

-۴-۵-۱ معرفی اساس طرح جامع – تفصیلی هیر
اساس طرح جامع – تفصیلی شهر هیر در موارد زیر ارایه می گردد. هر گونه مغایرت با موارد ذیل، به عنوان مغایرت با اساس طرح جامع محسوب شده و نیازمند طی مراحل تصویب در شورای برنامه ریزی استان و در صورت نیاز شورایعالی شهرسازی و معماری میباشد.
– ۱ ساخت شهر هیر
۱-۱ مشخصات ساختی و کالبدی
استخوانبندی شهر هیر متشکل از یک خیابان اصلی به نام امام و چند میدان و گره اصلی میباشد. در واقع محور امام ارتباط عناصر داخلی شهر را با محور اصلی ارتباط دهنده با شهر اردبیل (در ادامه خیابان بسیج و شهدا) برقرار می کندعمده ترین کاربری های تشکیل دهنده سیستم فضایی شهر شامل کاربریهای مسکونی، خانه باغ، شبکه معابر، رودخانه و مسیل و فضای سبز میباشد.

تعیین حوزه های عملکردهای اصلی شهر

با توجه به کوچک بودن شهر هیر و انطباق مقیاس آن با یک محله شهری حوزه های عملکردی اصلی شهر متشکل از حوزه های خدمات شهری و محله ای میباشد. حوزه خدمات شهری پیشنهادی در مرز نواحی و حاشیه های شهر به دلیل وجود اراضی بایر و مناسب و حوزه های خدمات مقیاس محله ای در داخل محلات و بعضًا با توجه به وجود اراضی بایر و دارای قابلیت به خدمات پیشنهادی اختصاص داده شده اند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.