دانلود فایل نقشه کامل اتوکد یک ساختمان دولتی (فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)

دانلود فایل نقشه کامل اتوکد یک ساختمان دولتی (فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)
نوع فایل
DWg
حجم فایل
3MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
920 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان٪21 تخفیف

دانلود فایل نقشه کامل اتوکد یک ساختمان دولتی (فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل نقشه کامل اتوکد یک ساختمان دولتی (فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی) می باشد. این فایل شامل ۶ شیت می باشد. و در غالب فرمت dwg تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

فایل نقشه کامل اتوکد یک ساختمان دولتی (فایل نمونه برای تمرین و ایده پردازی)

طراحی

طراحی ساختمان اداری از اهمیت زیادی برخورد دار است به دلیل وقت زیادی که در آن میگذرانیم همینطور طراحی منحصر به فرد میتواند باعث جذب دیگران و همینطور باعث روحیه کاری بالا در فضای کار داشته باشیم.همینطور طراحی باید به طوری اعمال شود افراد کار در ساختمان اداری خانه دوم خود را در آن تجربه کنند .

فضاها

سیستم فضاها و طراحی فضاها در ساختمان اداری باید براساس اصول و استاندارد های خاص انجام شود چون داریم یک فضا کاری و مناسب را اجرا میکنیم پس باید دقت زیادی در طراحی فضاها و سلیقه خاص را داشته باشیم.

نما

طراحی نما تاثیر بسیار زیادی در ساختمان های اداری میتوتند داشته باشد پس طراح میتوند خیلی خلاقانه و با استفاده از تکنیک های روز دنیا بهترین نما را برای ساختمان اداری تعبیه کند.

در عصر حاضر، استفاده از کامپیوتر در طراحی های معماری محبوبیت ویژه ای دارد. نرم افزارهای متعددی در زمینه ترسیم نقشه های معماری وجود دارند که هر یک از این نرم افزارها دارای ویژگی های منحصر به فردی هستند. یکی از این نرم افزارها، نرم افزار اتوکد (AutoCAD) است. امروزه یکی از پیش نیازهای لازم جهت اشتغال در رشته معماری، آشنایی با نرم افزارهای مرتبط، از جمله اتوکد است.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.