دانلود فایل پاورپوینت خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده ریچارد برانسون

دانلود فایل پاورپوینت خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده ریچارد برانسون
نوع فایل
ppt
حجم فایل
375KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
695 بازدید
6,500 تومان 4,800 تومان٪26 تخفیف

دانلود فایل پاورپوینت خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده ریچارد برانسون

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده نوشته ریچارد برانسون می باشد. این فایل شامل ۱۹ اسلاید زیبا  سودمند و قابل ویرایش  می باشد. و در غالب فرمت ppt تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

قسمتهایی از متن فایل:

خلاصه کتاب درنگ نکن انجامش بده
نویسنده: ریچارد برانسون

ریچارد برانسون، میلیاردی است ماجراجو، شهرت او نیز بیشتر به دلیل همین ماجراجویی است تا دارایی و اندوخته ی مالی بسیار بزرگ این میلیاردر ماجراجو به همان اندازه که به کارش عشق می ارزد، عاشق خانه و خانواده است.

می گوید من در طول زندگیم به عنوان یک مدیر، به عنوان فردی حادثه جو به عنوان یک نویسنده، و به عنوان پدر و همسری که با خانواده اش افتخار می کند، همواره کوشیده ام تا به موفقیت دست پیدا کنم. می خواهم بسیاری از حقایقی را که در طول مسیر دستیابی به موفقیت با آنها روبه رو شده ام و به من کمک کرده اند تا به بهترین آرزوهایم دست پیدا کنم، را با شما در میان بگذارم.

من هرگز نمی گویم نمی توانم اینکار را انجام دهم  چون نمی دانم چه طور می شود ان را انجام داد همیشه سعی خودم را میکنم  اجازه نمی دهم مجموعه ای از قواعد احمقانه جلوی مرا بگیرند همواره راهی قانونی برای فرار از ان ها پیدا می کنم  اگر می خواهید کاری را انجام دهید فقط دست به کار شوید به این ترتیب همه ما نفع می بریم اصلا به این مساله  باور ندارم که واژه ی  نمیتوانم باید مانعتان شود اگر از تجربه کافی برای رسیدن به هدف برخوردار نیستین به دنبال راه دیگری باشین اگر قصد دارید پرواز کردن را یاد بگیرید در همان شانزده سالگی به یک فرودگاه پرواز بروید و برای افرادی که انجا هستن چای تهیه کنید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.