دانلود فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی

دانلود فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
576 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی

دانشجویان و کاربران گرامی فایل حاضر جامع ترین فایل پاورپوینت نانو تکنولوژی  است. این فایل درغالب فرمت ppt و شامل ۳۳ اسلاید زیبا سودمند و مفید و قابل ویرایش تهیه شده است که هم اکنون آماده دانلود می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

مقدمه

فناوری نانو حوزه جدیدی از فناوری و صنعت است که بی شک مانند حوزه زیست فناوری و فناوری اطلاعات همه گیر خواهد شد. بسیاری از صاحب نظران و محققان ، فناوری نانو را مساوی آینده دانسته اند و از آن به عنوان محور آینده جهان یاد می کنند . بدلیل تاثیرات این تکنولوژی بر اکثر تکنولوژی های موجود ، صاحب نظران بر این باورند که متخصصان رشته های مختلف بدون گرایش به مباحث نانو در دهه های آینده فرصتی برای رشد نخواهند داشت و شکوفایی بسیاری از تکنولوژی های مهم از جمله تکنولوژی اطلاعات و بیو تکنولوژی وابسته به آن است.

شواهد موجود نشان می دهد که در آینده درصد بالایی از بازارهای محصولات مختلف ، متکی به فناوری نانو خواهد بود و به همین دلیل دولت ها و شرکت های بزرگ و کوچک به دنبال کسب جایگاهی برای خود در این بازار ها هستند.

نانو تکنولوژی چیست ؟

نانو تکنولوژی مطالعه ذرات در مقیاس اتمی برای کنترل آنهاست. هدف اصلی اکثر تحقیقات نانو تکنولوژی شکل‌ دهی ترکیبات جدید یا ایجاد تغییراتی در مواد موجود است.

Nanotechnology“ تازه ترین فن آوری است که بشر به آن دست یافته، و در آن سعی می شود تا با استفاده از خواص مولکولی مواد موجود در طبیعت، وسایلی ساخته شود تا مشکلات این وسایل را که در حال حاضر گریبان گیر بشر است مرتفع ساخته و همچنین کارایی آنها را نیز بالاتر ببرد. شاید یک مثال درک این موضوع را آسانتر نماید.

با استفاده از فن آوری نوین نانو بشر قادر شده پارچه هایی را تولید نماید که هیچ وقت کثیف نمی شوند، یعنی هیچ نوع آلودگی بر روی آنها نمی نشیند. جالب تر اینکه پارچه این لباس اگر چروک شود، فقط با یک بار تکان دادن، تمام چین و چروک های آن از بین می رود.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.