دانلود فایل pdf جزوه آموزشی برنامه ریزی مالیاتی

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1135 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود فایل pdf جزوه آموزشی برنامه ریزی مالیاتی

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf  جزوه آموزشی برنامه ریزی مالیاتی می باشد. این فایل شامل ۷۶ صفحه و درقالب فرمت  pdf تهیه شده است امیدواریم که سودمند بوده ومورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

جزوه آموزشی برنامه ریزی مالیاتی

چند نوع دولت در تئوری اقتصادی مطرح می شود :

دولت نئو کلاسیکی: در این دیدگاه دولت وظیفه مراقبت و نظارت بر مکانیسم های بازار را به عهده دارد. دولت به ترجیحات افراد احترام می گذارد و تنها زمانی در اقتصاد دخالت می کند که در بازار نارسایی هایی به وجود اید. در قالب این دولت فرض بر این است که کارکرد سیستم بازار به طور غیر متمرکز و با توجه به آزادی های فردی به نفع جامعه منجر خواهد شد.

دولت کینزی: این دولت عقیده دارد که رها کردن اقتصاد به طور آزاد در اختیار مبادلات فردی این امکان را فراهم نمی اورد که خود به خود منافع جامعه را تامین نماید. معمولاً دشواری هایی وجود دارد که برای حل و فصل آنها همواره همراهی دولت در کنار بازار امری ضروری است. دولت کینزی در عین حال که تمرکز را در اقتصاد محکوم نمی کند، دولتی کردن همه امور را نیز تایید نمی کند.

دولت سوسیالیسم : دولت و بخش عمومی در تفکر سوسیالیسم بخش خصوصی را کنار می گذارد. دولت سوسیالیسم عملاً نفع فردی را در نظر نمی گیرد.

دولت اسلامی: دولتی است که خود را موظف می داند علاوه بر توجه به امور عقلانی در اقتصاد حاکم بر جوامع، به طور آرام و آزادانه به راهنمایی جوامع در راستای استفاده از اهرمهای دینی دراقتصاد بپردازد. یعنی دولتتلاش کند فضایی فراهم نماید که مردم با اشتیاق به سوی عملی کردن احکام مالی و حقوقی اسلام حرکتکنند.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.