دانلود فایل pdf جزوه استاندارد حسابداری شماره ۲۷ طرحهای مزایای بازنشستگی

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
243KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
945 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان٪23 تخفیف

دانلود فایل pdf جزوه استاندارد حسابداری شماره ۲۷ طرحهای مزایای بازنشستگی

قابل توجه دانشجویان و کاربران گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf جزوه استاندارد حسابداری شماره ۲۷ طرحهای مزایای بازنشستگی می باشد. این فایل شامل ۲۴ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf  تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

استاندارد حسابداری شماره ۲۷ طرحهای مزایای بازنشستگی

دامنه کاربرد
۱ . بکارگیری این استاندارد در حسابداری طرحهای مزایای بازنشستگی الزامی است .
۲ . کلیه صندوقهایی که متولی اجرای طرحهای مزایای بازنشستگی می باشند، ازجمله سازمان تأمین اجتماعی ، صندوق بازنشستگی کشوری و صندوقهای شرکتها و سازمانها مشمول این
استاندارد هستند . طرحهای مزایای بازنشستگی که شخصیت حقوقی جداگانه ای ندارند نیز در صورت گزارشگری مستقل ، مشمول این استاندارد می باشند. الزامات سایر استانداردهای
حسابداری درصورتی برای طرحهای مزایای بازنشستگی کاربرد دارد که توسط این استاندارد جایگزین نشده باشد.

۳ . این استاندارد با حسابداری طرحهای مزایای بازنشس تگی برای تمام اعضا به عنوان یک گروه سر و کار دارد و به گزارش درباره مزایا ی بازنشستگی هریک از اعضا نمی پردازد.
۴ . این استاندارد در مورد طرحهای دیگری از قبیل بیمه بیکاری و خدمات درمانی که توسط برخی سازمانها و صندوقها در کنار طرحهای مزایای بازنشستگی اداره می شود، کاربرد ندارد.
صندوقهای بازنشستگی که به طور همزمان متولی انجام این موارد می باشند اطلاعات مرتبط با طرحهای مزبور را برمبنای الگوی صورتهای مالی مندرج در این استاندارد، در صورتهای مالی صندوق بازنشستگی ترکیب و حسب مورد اطلاعات تفکیکی ارائه می کنند.

تعاریف
۵ . اصطلاحات ذیل در این استاندارد با معانی مشخص زیر بکار رفته است:
• طرحهای مزایا ی بازنشستگ ی : برنامه هایی است که به موجب آ ن برا ی اعضا پس از خاتمه خدمت ، مزایایی در قال ب حقو ق بازنشستگی یا مستمر ی فراهم می شود، به شرطی که بتوا ن این مزایا را قبل از خاتمه خدمت براساس شرایط مصوب یا رویه مورد عمل تعیین یا براورد کرد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.