دانلود فایل pdf جزوه شرح کتاب صرف ساده محسن زارعپور

امتیاز 5.00 ( 1 رای )
دانلود فایل pdf جزوه شرح کتاب صرف ساده محسن زارعپور
نوع فایل
pdf
حجم فایل
932KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
646 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf جزوه شرح کتاب صرف ساده محسن زارعپور

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf مقاله حسابداری منابع انسانی،ابزار قدرتمند مدیریت می باشد. این فایل شامل ۱۵ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

شرح کتاب صرف ساده محسن زارعپور

کتاب صرف ساده کتاب رسمی آموزش صرف در اکثر مدارس حوزوی است. این کتاب قواعد اصلی صرف و ساخت واژه های و مشتقات گوناگون عربی را آموزش می دهد. نسخه ای که در این پست تقدیمتان می شود،علاوه بر کتاب صرف ساده، کتاب صرف مقدماتی را نیز در خود دارد. کتاب صرف مقدماتی که به زبان فارسی است خلاصه ای مختصر و مفید از مباحث دانش صرف را به صورتی ساده تر بیان می کند.

گاه و بی گاه دیده می شود شروحی که بر کتب علمی نگاشته می شوند، خصوصاً شروح آزاد، از روش و متد خاصّی در همه مباحث بهره مند نیستند و به همین خاطر شیوه یکسان و روشمندی بر شرح حاکم نیست. آنچه در ذیل می آید شاکله پیشنهادی برای نگارش شرحی بر کتاب صرف ساده می باشد که با استعانت از درگاه الهی در سال تحصیلی ۹۳-۱۳۹۲ در دستور کار این حقیر قرار گرفته است.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.