دانلود فایل pdf خلاصه کتاب مدیران کهنه کار تالیف وارن بنیس

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
302KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
617 بازدید
7,500 تومان 6,000 تومان٪20 تخفیف

دانلود فایل pdf خلاصه کتاب مدیران کهنه کار تالیف وارن بنیس

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب مدیران کهنه کار تالیف وارن بنیس ترجمه مهندس فضل الله امینی می باشد. این فایل شامل ۲۹ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب مدیران کهنه کار تالیف وارن بنیس

کتاب حاضر نوشته وارن بنیس، استاد صاحب نظر و مشهور در زمینه رهبری است که تجربیات چهل سا له خود را در اختیار خوانندگان گذاشته است . نویسنده کتاب استاد ممتاز رشته مدیریت بازرگانی و اولین رییس هیئت مدیر ه مؤسسه رهبری در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی است . وی در دانشکد ه مدیریت اسلون (در ام . آی. تی.) ، در دانشگاه هاروارد ، دانشگاه بوستون تدریس کرده و قائم مقام اجرایی دانشگاه دولتی نیویو رک در بوفالو و رییس دانشگاه سینسیناتی بوده است . بنیس در شهرسانتا مونیکای ایالت کالیفرنیا زندگی می کند.

نویسنده کتاب، نمو نه زند ه رهبران نمونه است، سالمندی مجرب و کاردان که با میل خویش و یاری بخت ، بسیاری از تدبیرهای نو را آموخته اس ت . او معتقد است که حتی در دوره سالمندی، انسان از ایده های نو فارغ نیست، بازنشستگی معنا ندارد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.