دانلود فایل pdf خلاصه کتاب ١٣اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آنها دابلیو. استیون بران

جزوه وخلاصه کتاب
نوع فایل
pdf
حجم فایل
194KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
945 بازدید
8,000 تومان 6,500 تومان٪19 تخفیف

دانلود فایل pdf خلاصه کتاب ١٣ اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آنها دابلیو. استیون بران

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf خلاصه کتاب ١٣اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آنها دابلیو. استیون بران مترجم: لعیا موسایی می باشد. این فایل شامل ۲۳ صفحه می باشد که در قالب فرمت pdf تهیه شده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

خلاصه کتاب ١٣ اشتباه مهلک مدیران و طریقه اجتناب از آنها دابلیو. استیون بران

مقدمه
این کتاب در مورد تکمیل مهارت های رهبری و مدیریت، در راستای پیشگیری از اشتباهات رایجی اس ت آه مدیران درباره ی آارآنان تحت آنترل خود، انجام می دهند . در حقیقت مدیران از زمانی که قابیل سعی دارد هابیل را تحت سلطه ی خود قرار دهد ، چنین اشتباهاتی را مرتکب شده اند.

این اشتباهات اگر برای شما خطرناک نباشد، برای مؤسسه شما مهلک می باشد، اما اگر بدانید این خطاها چه هستند نباید هیچگاه چنین اشکال هایی در ماهیت، روش و قضاوت اداره ی خود داشته باشید . خوشبختانه این اشتباه ها خیلی زیاد هم نیستند و من فقط سیزده اشتباه مهلک را شناخت هام. در میان صد مؤسس های آه گروه “فورچون” در آشورهای آمریکا، آانادا و استرالیا با آ نها کار مشاوره انجام داده است، ما با دقت تمام اشتبا ه های رایجی را که در شرایط کاری سخت اتفاق می افتد، فهرست بندی کرده ایم .
عبارت هایی که برای تشریح این موقعیت ها به کار می رود، متفاوت هستند . اما مشکلات شناسایی شده کم هستند . این کتاب سیزده تله رایج را طوری نشان می دهد که هرگز دوباره گرفتار آن نشوید.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.