دانلود فایل pdf کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی (مناسب برای روان خوانی و دیکته)

امتیاز 2.00 ( 1 رای )
دانلود فایل pdf کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی (مناسب برای روان خوانی و دیکته)
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
1025 بازدید
6,500 تومان 5,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی (مناسب برای روان خوانی و دیکته)

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایل pdf کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی (مناسب یرای روان خوانی و دیکته) به ترتیب درسهای کتاب می باشد. این فایل شامل ۴۰ صفحه می باشد. و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

Image result for ‫کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی (مناسب برای روان خوانی و دیکته)‬‎

کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی

توضیحات فایل :

کابران گرامی محتوای این فایل کتاب دیکته شب کلاس اول ابتدایی می باشد و دلایل زیادی در تقویت دیکته دانش آموزان در کلاس اول ابتدایی موثر است اما تمرین و تکرار بعد از آموزش اولیه نقش مهم و اساسی را دارد به نحوی که سایر دلایل مانند آموزش ناقص یا اختلالات یادگیری را بی اهمیت می کند. به همین دلیل نقش والدین در بهبود دیکته ی دانش آموز بسیار مهم و تاثیر گذار است.

مشکلی که خانواده ها در تمرین دیکته با آن روبرو می شوند نداشتن متن مناسب برای دیکته و اطلاع نداشتن از کلماتی است که دانش آموز تا زمان دیکته آن ها را یاد گرفته است .

استفاده از کتاب دیکته شب در این شرایط مناسب ترین و ساده ترین راه است. کتاب دیکته ی شب کلاس اول با هدف قرار دادن متن ها و کلمات مناسب دیکته در دسترس تمام خانواده ها طراحی شده است.

شما می توانید با دانلود این کتاب آن را پرینت بگیرید و از آن برای تمرین دیکته استفاده کنید و یا آن را در گوشی و تبلت خود ذخیره کنید و از روی آن به کودکان خود دیکته بگویید.

فایل کتاب دیکته شب کل دروس اول ابتدایی مناسب برای تمرین ، روان خوانی و دیکته ، برای دانش آموزان اول ابتدایی سال جدید یکی از کتاب های کامل و جامل برای دیکته دادن به دانش آموزان اول ابتدایی هست به ترتیب درسهای کتاب می باشد. برای دریافت فایل همراه با سایت یوفایل باشید و فایل مورد نظر خود را با مناسب ترین قیمت از ما بخواهید.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.