دانلود فایل pdf فهم قدرت دغدغه دائمی چامسکی تالیف پیرمیشل و جان شوفل

دانلود فایل pdf فهم قدرت دغدغه دائمی چامسکی تالیف پیرمیشل و جان شوفل
نوع فایل
pdf
حجم فایل
17MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
872 بازدید
15,000 تومان 13,000 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود فایل pdf فهم قدرت دغدغه دائمی چامسکی تالیف پیرمیشل و جان شوفل

قابل توجه کاربران و دانشجویان عزیز و گرامی: فایلی که هم اکنون معرف حضور شماست جامع ترین و کامل ترین فایلpdf فهم قدرت دغدغه دائمی چامسکی (برگزیده ای از اندیشه های نوام چامسکی) تالیف پیرمیشل و جان شوفل ترجمه دکتر احمد عظیمی بلوریان می باشد. این فایل شامل ۵۷۲ صفحه می باشد. و در غالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل و نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

کتاب فهم قدرت دغدغه دائمی چامسکی تالیف پیرمیشل و جان شوفل

نوآم چامسکی چهره‎ای شناخته شده در جهان است. کافی ست کوچک ترین اظهار نظر یا واکنشی از سوی او صورت بگیرد تا نامش در رسانه‎ها سر زبان ها بیفتد.
نوآم چامسکی، یهودی روس تبار متولد ۱۹۲۸؛ زبان شناس، روشنفکر سوسیالیست آزادی خواه و فیلسوفی آنارشیست است که آراء و نظریاتش به دلیل اینکه ازجمله منتقدان دائمی سیاست‎های داخلی و خارجی آمریکا محسوب می شود، در رسانه‎های داخل ایران انعکاس بسیاری داشته و اغلب از او به عنوان فیلسوف و روشنفکری مهم و شش دانگ یاد شده است.
البته بعدها پاره‎ای جهت گیری های او نشان داد که مخالفت‎های او باسیاست های دولت آمریکا ناشی از دیدگاه هایی است که ماهیتاً سنخیتی با جهت‎گیری‎های ما ندارد؛ چه بسا می تواند به تقابل‎های عمیقی همانند: دفاع او از اعتصاب غذای یکی از ضدانقلاب‎های مقیم آمریکا در برابر سازمان ملل و یا دفاع از معترضین به انتخابات ۲۲ خرداد ۱۳۸۸ بینجامد!
نظریات چامسکی در زمینه زبان‎شناسی انقلابی در این رشته به‎وجود آورد نظریه معروف وی «دستور زایشی» است که در دهه ۶۰ میلادی زبان‎شناسی را متحول ساخت. وی همچنین کتاب های متعددی درباره ذهن و زبان و مغز و زبان نوشته است.
پس از کتاب «مدنیت و جامعه مدنی در بستر تاریخ» که توسط دکتر احمد عظیمی باوریان ترجمه و به همت نشر رسا منتشر شد، «فهم قدرت» دومین کتاب از نوآم چامسکی ست که توسط این ناشر و با برگردان همین مترجم به فارسی درآمده است. اما آنچه فهم قدرت را به مراتب اثری مهم‎تر از کتاب پیشین (که آن نیز در جای خود کتابی درخور اعتنا بود) بدل می سازد؛ تنوع و گستردگی مباحثی‎ست که در این کتاب عرضه شده به گونه ای که می‎توان آن را چشم اندازی کامل از دیدگاه‎های گوناگون چامسکی محسوب کرد که پیش روی خواننده قرارگرفته است…

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.