دانلود پاورپوینت اصول و کلیات خدمات بهداشتی ( جامعه و بهداشت محیط)

دانلود پاورپوینت اصول و کلیات خدمات بهداشتی ( جامعه و بهداشت محیط)
نوع فایل
PPT
حجم فایل
665KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
354 بازدید
8,000 تومان 6,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود پاورپوینت اصول و کلیات خدمات بهداشتی ( جامعه و بهداشت محیط)

دانشجویان و کاربران گرامی : فایلی که اکنون معرف حضور شماست فایل جامع پاورپوینت  اصول و کلیات خدمات بهداشتی ( جامعه و بهداشت محیط) می باشد. این فایل شامل ۳۸ اسلاید زیبا ، سودمند وقابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است . امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه سایت یوفایل خریداری و دانلود نمایید.

 اصول و کلیات خدمات بهداشتی ( جامعه و بهداشت محیط)

جامعه Community

جامعه  مکانی است با جمعی از مردم و یک نظام اجتماعی ،جامعه گروهی از افراد است که در جای مشخص زندگی می کنند و دارای علایق و ارزش های مشترک و اهداف مشابه هستند، که آنها را به هم ارتباط میدهد.

گروهـی خاص از مردم که اغلب در یک محـدوده  جغرافیــایی معــین زندگــی می کننـد و دارای هنـجار ها ، ارزش ها و فرهنگ های مشـترک بـوده و بر اساس یک ساخـتار اجتــماعی طبقه بنـدی شده اند. این ساخــتار بر پایه روابطـی است که جامـــعه در طی یک دوره زمــانی ایجاد نـموده است .

کار کردن با و برای جوامـع در زمینه ارتقـاء سلامت  به یک شناسایی دقـیق از مشخصـه های اجتماعی و زیست محیطی گروه و نیز قرار داشتن دریک موقعیت جغرافیایی مشترک نیاز دارد . شکی نیست که هردوی این موارد از طریق فرایند های مبتنی بر مشارکت افراد حاصل می گردند .

مفهــومی پویا ، پیچیــده و چند بعدی است ،که هم بخشی از فرایند های جامــعه و هم نتیجه ای از آن است .

ابعاد ظرفیت جامعه عبارتند از : مشـارکت جامعه ، رهــبریت ، شبــکه های اجتمـاعی پربار ، توانــایی بیـان صـریح ارزش ها ، تفکــر نقـادانه ، توانایی در مــعرفی و ارائه منـابع ، مهارت ها و توانایی بکارگیری قدرت و…

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.