دانلود پاورپوینت دینی حقیقت مرگ چیست؟

دانلود پاورپوینت دینی حقیقت مرگ چیست؟
نوع فایل
PPT
حجم فایل
189KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
289 بازدید
7,000 تومان 5,500 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

دانلود پاورپوینت دینی حقیقت مرگ چیست؟

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شما عزیزان است جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت دینی حقیقت مرگ چیست؟می باشد. این فایل شامل ۲۴ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش  می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

توضیح مختصر :

پاورپوینت دینی حقیقت مرگ چیست؟

  • حقیقت مرگ چیست؟
  • آیا مرگ پایان زندگى است، یا انسان بعد از مرگ به حیات خود ادامه مى دهد؟
  • چگونه ارتباط روح با بدن قطع مى شود؟

جواب: معناى لغوى مرگ عبارت است از «مردن»، «فناشدن» و «زوال حیات»، اما در حقیقت، ماهیت و مفهوم مرگ نیستى و زوال حیات نیست، بلکه انتقال است، آن هم انتقال از حیاتى (دنیا) به حیات دیگر (آخرت). در حقیقت مرگ براى انسان سرآغاز حیاتى نو است. همان گونه که انتقال انسان از «جنین» به «عالم دنیا» تولّد و حیات جدیدى براى او محسوب مى شود، انتقال او از حیات دنیا به آخرت نیز تولدى دیگر و سرآغاز حیات جدیدى است.

امام حسن (ع)_نیز درپاسخ به پرسش _: بزرگترین شادی است که به مومنان میرسد؛ زیرا از سرای رنج و بدبخــتی به نعمت جاویدان منتــقل می شوند و بزرگترین هلاکتی است که بر کافران در می رسد؛ زیرا از بهـــشتیان (ناز و نعمت و قیام ) به سوی آتشی برده میـــشوند که از مــیان نمی رود و به پایان نمیرسد .

امام حســین (ع)در پاسخ به پرسش مرگ به اصحاب خود:صــبور باشید ,ای بزرگ‌زادگان , زیرا مرگ جز پلی که شما را از رنج و بدبختی به سوی بهشت های پهناور و نعمت جاویــدان عبور می دهد , نیست .کدام یک از شما خوش ندارد که از زندانی به قصری برده شود ؟

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.