دانلود پاورپوینت یادگیری حرکتی ( تربیت بدنی و علوم ورزشی )    

دانلود پاورپوینت یادگیری حرکتی ( تربیت بدنی و علوم ورزشی )    
نوع فایل
PPT
حجم فایل
2MB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
591 بازدید
11,000 تومان 9,500 تومان٪14 تخفیف

دانلود پاورپوینت یادگیری حرکتی ( تربیت بدنی و علوم ورزشی )                 

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی : فایل که هم اکنون معرف حضور شما عزیزان است جامع ترین و کامل ترین فایل پاورپوینت یادگیری حرکتی ( تربیت بدنی و علوم ورزشی ) می باشد. این فایل شامل ۱۹۲ اسلاید زیبا سودمند و قابل ویرایش می باشد و در قالب فرمت ppt تهیه شده است. امیدواریم سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد.در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

یادگیری حرکتی ( تربیت بدنی و علوم ورزشی )                 

گاتری: مهارت را به صورتی تعریف کرده است که مشخصه های مهم آن را در بر می‎گیرد. به گفته او مهارت قابلیتی است که با اطمینان معین و صرف حداقل انرژی یا زمان کاری به نتیجه برسد.

۱- چندین مشخصه: آنکه کار باید به هدف مورد نظر برسد. حرکت ضرورتاً در محیط به هدف خاصی نمی رسد اجرا کننده مهارت، از حرکت به عنوان یک وسیله برای رسیدن به هدف استفاده می‎کند.

۲- ماهر بودن به این معنی است که اجرا کننده باید به اطمینان بیشینه ای به هدف مورد نظر برسد؛ برای ماهر بودن باید بتوانید با اطمینان نسبی مهارت را نشان دهید بدون اینکه شانس در آن نقشی عمده و اصلی داشته باشد.

۳- نکته سوم اجرای آن مهارت با صرف حداقل انرژی است. برای برخی از مهارتها این امر هدف اصلی نیست، مانند پرتاپ وزنه که باید به دورترین مسافت پرتاپ شود، اما برای بسیاری از مهارتهای دیگر صرفه جویی در انرژی و به حداقل رسانیدن مصرف آن بسیار مهم است، مانند دونده دو ماراتن که آهنگ دو و تنظیم انرژی خود می‎تواند به دویدن ادامه دهد . موضع به حداقل رسانیدن انرژی به سازمان و نحوه اجرای کار بر می‎گردد.

۴- نکته پایانی مهارتهای حرکتی آن است که اجرا کننده، این عمل را در حداقل زمان انجام دهد.

مطالعه بیشتر

راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.