فایل تحقیق از فناوری نانو برای نانو دارو : برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطانی

فایل تحقیق از فناوری نانو برای نانو دارو : برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطانی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
801KB
نویسنده
دسته بندی
تعداد بازدید
285 بازدید
7,000 تومان 5,800 تومان
افزودن به سبد خرید
  خرید این محصول

فایل تحقیق از فناوری نانو برای نانو دارو : برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطانی

قابل توجه کاربران و دانشجویان گرامی :فایل که هم اکنون معرف حضور شما می باشد برترین و جامع ترین فایل pdf تحقیق از فناوری نانو برای نانو دارو : برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطانی می باشد. این فایل شامل ۲۱ صفحه می باشد و در قالب فرمت pdf تهیه شده و هم اکنون آماده دانلود است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد .در صورت نیاز می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از فروشگاه سایت یوفایل با مناسب ترین قیمت خریداری و دانلود نمایید.

از فناوری نانو برای نانو دارو : برنامه های کاربردی برای تحقیقات سرطانی

چکیده
پیشرفت های علمی به میزان قابل توجهی روش های طبی را با ارائه عینی و کمیتی برای کاوش بدن انسان و بیماری ها تقویت کرده است. این فن آوری های نوین بتازگی بهبود عمیقی بر تشخیص بیماری، تصویربرداری، درمان و پیگیری بیماران داشته است . محدودیت های تجزیه و تحلیلی امروز در سطح مقیاس نانو )یک میلیاردم متر( یک کاوش دقیق در سطح DNA ، RNA ، پروتئین ها و متابولیتهایی توانمند می سازد که در واقع نانو اشیاء هستند. هدف از این بررسی ترجمه در یکپارچه سازی برخی از پیشرفت های اخیر از میکرو و نانو فن آوری با پتانسیل بالا برای بهبود روش انکولوژی روزانه میباشد .

فناوری نانو توسط فیزیکدان و برنده جایزه نوبل، ریچارد فاینمن در سخنرانی نیمه نهایی خود در سال ۱۹۵۹ پیش بینی شد “مقدار زیادی اتاق در انتها وجود دارد “. که دانشمندان را با ابزار جدید برای تحقیق و تفحص از اشیاء در محدوده معمول، اما نه منحصرا- ۱ نانومتر تا ۱۰۰ نانومتر مجهز ساخت : به عنوان مثال مقیاس معمولی از مولکول های مرتبط بیولوژیکی مانند پروتئین ها، آنزیم ها، گیرنده ها، هموگلوبین و آنتی بادی ها میباشد . فناوری نانو، که در سال ۱۹۷۴ ابداع شده، اشاره به مدیریت و یا مهندسی نانو اشیاء در مقیاس مولکویل دارد ، و حداقل ۲ ویژگی جالب را برای روش موجود به ارمغان می آورد.

مطالعه بیشتر

   راهنمای خرید:
  • لینک دانلود فایل بلافاصله بعد از پرداخت وجه به نمایش در خواهد آمد.
  • همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال خواهد شد به همین دلیل ایمیل خود را به دقت وارد نمایید.
  • ممکن است ایمیل ارسالی به پوشه اسپم یا Bulk ایمیل شما ارسال شده باشد.
  • در صورتی که به هر دلیلی موفق به دانلود فایل مورد نظر نشدید با ما تماس بگیرید.